Sekcja Tenisa Stołowego

"LEWART LUBARTÓW"      - strona oficjalna

Julka, Rafał i Kamil wywalczyli awans na I Grand Prix Polski młodzików

66 osób wystartowało dnia 17.09.2016 roku  na I WTK młodziczek i młodzików w Kocudzy. Celem zawodów był awans na I Grand Prix Polski, który odbędzie się w dniach 23-25.09.2016 roku w Jarosławiu. Znakomicie zaprezentowali się nasi zawodnicy. W kategorii młodzików I miejsce zajął  Rafał Pawłowski, który w finale pokonał swojego klubowego kolegę Kamila Nowaka. W półfinale Kamil sprawił dużą niespodziankę, wygrywając pierwszy raz w swojej karierze z Szymonem Zguczyńskim z SMS Włodawa. Nie zawiodła oczekiwań Julka Wójcik, która dopiero w finale musiała uznać wyższość Julii Sochalskiej z LUKS Fala Piotrawin. Dobrze zaprezentowały się także Karolina Wójtowicz i Agata Lipska, które  ukończyły zawody odpowiednio na miejscach V i VII. W zawodach wzięli także udział nasi najmłodsi zawodnicy, dla których start w wyższej kategorii wiekowej był nie lada wyzwaniem. Pomimo odległych miejsc należy pochwalić Bartka Wójtowicza, Kubę Drzewieckiego i Wiktora Kozioła za ambitną postawę. Wierzymy, że doświadczenie zdobyte w pojedynkach ze starszymi o 3-4 lata zawodnikami zaprocentuje w I WTK żaków. Na koniec należą się podziękowania dla trenera  za bardzo dobre przygotowanie zawodników do zawodów oraz dla rodziców za zorganizowanie przejazdu na zawody.