test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

10.kolejka ligowa za nami

W niedzielne popołudnie przyszło nam się zmierzyć na wyjeździe w rozgrywkach 3.Ligi Mężczyzn z drużyną UKS Wola Osowińska oraz na własnym parkiecie z drużyną KS Sokół Zwierzyniec.

Z lekkim opóźnieniem rozpoczęliśmy zmagania z drużyną ze Zwierzyńca, z uwagi na panujące warunki pogodowe, a co za tym idzie ciężkie warunki na drodze. Na szczęście goście dojechali i mogliśmy cieszyć się pojedynkiem. KS Sokół Zwierzyniec wystąpił w składzie Marcin Pijanowski, Jacek Szczecki, Daniel Godzisz i Mateusz Maciocha. Lewart w składzie Mateusz JUREWICZ, Norbert JÓŹWIAK, Jakub SAGAN oraz Konrad KUDŁO.

Gospodarze zgodnie z przewidywaniami nie dali żadnych szans przeciwnikom wygrywając 10:0, tracąc przy tym zaledwie dwa sety. Trzeba jednak przyznać determinację drużyny przyjezdnej, gdyż nie odpuszczali walcząc o każdy mały punkt w meczu, brawa dla Was. Na wyjeździe nie było już tak łatwo, nasza młoda kadra uległa przeciwnikowi z Woli Osowińskiej 7:3. Punkty zdobyli Andrzej PAWŁOWSKI 2,5 i Maksymilian KARCZMARZ 0,5. W meczu wystąpili również Bartosz WÓJTOWICZ i Błażej KUTA, jednak nie zdołali wywalczyć żadnego punktu.

Wracamy zatem do treningów w „odkopanym” po śnieżycy Baraku, by szlifować już pomału formę na kolejną rundę rewanżową, bo do końca pierwszej rundy została zaledwie 1.kolejka.

Dziękujemy za przybycie i kibicowanie naszej drużynie w meczu o Mistrzostwo 2.Ligi Mężczyzn mimo warunków pogodowych.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com