asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

2. kolejka zmagań ligowych mężczyzn

W dniu dzisiejszym rozegrane zostały dwa spotkania ligowe mężczyzn. Na własnym parkiecie nasz II zespół występujący w 3. lidze w składzie Maksymilian KARCZMARZ, Błażej KUTA, Bartosz WÓJTOWICZ i Andrzej PAWŁOWSKI, podejmował drużynę z Kurowa, natomiast na wyjeździe nasza 2. ligowa drużyna rozegrała mecz z KS CKFiS Bełżyce w składzie Jakub SAGAN, Wiktor KOZIOŁ, Mateusz JUREWICZ, Norbert JÓŹWIAK.

Mecz wyjazdowy toczył się już od startu pod dyktando Lewartu. Jakub, Mateusz i Norbert pewnie wygrali swoje pojedynki singlowe, tylko lider gospodarzy Jacek Kołodziejczyk urwał punkt z Wiktorem. Deble to ponownie gładkie trzysetowe pojedynki. Stan meczu 5:1 dla Lewartu. Kolejne spotkania singlowe już bardziej wyrównane, Jakub przegrywa z Jackiem i Wiktor z Radosławem Gorgolem, natomiast Mateusz i Norbert gładko wygrywają swoje mecze. Wynik spotkania 7:3.

Przed własną publicznością padł jeszcze wyższy wynik, a mianowicie 9:1 dla Lewartu.

Świetnie spisał się nasz II zespół, który zadziwia skutecznością. Pod nieobecność Konrada, w rolę szkoleniowca tym razem wcielił się Andrzej, który pod wrażeniem ostatniego zwycięstwa drużyny z Ogniwem II Chełm nie chciał być gorszy i wspólnie wywindował jeszcze wyższy wynik. W składzie rywali był m.in. nasz sparingpartner Andrzej Zgierski. Nadzwyczaj dobrze spisali się Bartosz i Maks, którzy pewnie wygrywali swoje pojedynki singlowe – brawo chłopaki. Jedyny punkt „zgubił” w ostatecznym rozrachunku Błażej, ulegając w trzech setach Emilowi Matraszkowi.

Gratulujemy obu zespołom kolejnego dubletu i oby licznik zwycięstw nie zatrzymywał się jak najdłużej. Za tydzień swoją przygodę w 2. lidze rozpoczną również nasze panie, podejmować będą na własnym parkiecie UKS Optima Zamość, mające jako klub w swojej historii start w ekstraklasie kobiet czyli najwyższej lidze państwowej. Zapraszamy kibiców, by dopingować nasze kobiety 🙂

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com