test
22.5 C
Lubartów
sobota, 13 lipca, 2024

3. Liga Kurów II vs Lewart II

W piątkowy wieczór nasza druga drużyna mężczyzn MKS Lewart II AGS Lubartów w składzie Bartosz WÓJTOWICZ, Maksymilian KARCZMARZ, Wiktor KOZIOŁ i Błażej KUTA rozegrała awansem mecz na wyjeździe z drużyną KTS Topspin II Kurów. Gospodarzy reprezentowali Ryszard Zawadzki, Andrzej Bichta, Ihor Hrypas, Sławomir Michowski i Sławomir Skrzęta.

Mecz rewelacyjnie rozpoczęli nasi zawodnicy wygrywając wszystkie swoje cztery single. Przed deblami reprezentanci Lewartu przystąpili w doskonałych nastrojach, o czym można było się przekonać również w grach deblowych, gdzie nie było mocnych na nasze pary, dokładając kolejne dwa oczka do tablicy wyników ustalając mecz wynikiem 0:6. Zmiana przeciwników w grach deblowych przyniosła kolejne zwycięstwa i Lewart II odnosi kolejne zwycięstwo w tym sezonie, a wynik końcowy 0:10.

Gratulacje chłopaki, pokazujecie w tym sezonie, że jesteście mimo wieku już doświadczonymi zawodnikami i pracujecie silnie na awans do pierwszej szóstki, gdzie jeszcze przed rozpoczęciem było sporo niewiadomych odnośnie gry w lidze.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com