9 C
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Andrzej Pawłowski srebrnym medalistą Mistrzostw Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty

W dniach 18-19 czerwca 2021 roku w Łodzi odbyły się XXX Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty. Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że Pan Andrzej Pawłowski, nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 3 a zarazem szkokeniowiec młodych talentów Lewartu wywalczył indywidualnie II miejsce. Wygrał on pięć kolejnych spotkań ulegając dopiero w finale. Ponadto wywalczył on też trzecie miejsce dla Okręgu Lubelskiego w turnieju drużynowym w składzie zespołu którego wystapili – Andrzej Pawłowski, Krzysztof Barszcz, Artur Rachański i Adam Rozwadowski. Wielkie gratulacje dla Pana Andrzeja, który jest nauczycielem z pasją i każdą wolną chwilę spędza przy tenisowym stole szkoląc nowe pokolenie zawodników. To własnie on wspolnie z Jakubem Saganem prowadzą ogólnopolski program Pingpongowe Marzenia, który został bardzo wysoko oceniony przez Polski Związek Tenisa Stołowego. Jeszcze raz Wielkie Brawa.