6,2 C
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Bardzo dobry występ zawodników Lewartu w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików.

24 października 2020 roku w Łucce odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Wzięli w nich udział najlepsi tenisiści z dwóch województw Lubelskiego i Podlaskiego. W grach indywidualnych złoto wywalczyła nasza niezawodna Ola Zgierska, brązowy medal wśród młodziczek przypadł kolejnej wychowance klubu Marysi Karczmarz. Obie zawodniczki zdobyły też brązowy medal w grach podwójnych. Wśród 4 osobowej ekipy młodzików Lewartu najwyżej uplasował się Wiktor Kozioł ulegając dopiwro w finale 3:2 Maćkowi Bieleckiemu. Wiktor w parze z Bartkiem Wójtowiczem zajęli też pierwsze miejsce w grze podwójnej. Indywidualnie Bartek Wójtowicz, Błażej Kuta i Michał Kuta zajęli miejsca poza podium. Zwieńczeniem ciężkiej i mozolnej pracy z trenerem oraz starszymi zawodnikami klubu, którzy są niejedokrotnie sparingparterami dla mlodszych, po raz kolejny pokazały że piramida szkoleniowa przynosi efekty oraz daje radość ze dobytych medali naszym młodym talentom. Były to zarazem ostatnie zawody kończące sezon 2019/20.