test
16.8 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Bez litości

Końcówka września i kolejne zmagania z cyklu „Pingpongowych Wtorków”. To już czwarty turniej cyklu jesiennego, w którym powitaliśmy tym razem miejscowego zawodnika Jarosława WOŹNIAKA. Witamy i cieszymy się, że turniej z tygodnia na tydzień nabiera takich smaczków.

Dziś zwrot akcji i w końcu przełamanie ze strony Jakuba SAGANA, który tym razem nie wróci do domu na tarczy, eliminując w drugiej rundzie lidera tutejszych rozgrywek Norberta Jóźwiaka w pięciosetowej batalii. Wyjazd na I Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w Białymstoku dał wymierny wynik trenerowi, którego gra staje się coraz bardziej stabilniejsza. To dobry prognostyk przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. Na dole tabeli gościnnie „Jarecki” eliminuje kolejno Roberta BARANA, potem Aleksandrę i Andrzeja ZGIERSKICH, oczekując już w finale na zwycięzcę pojedynku Jakuba z Mateuszem BARANOWSKIM. Trener bez większych problemów wygrywa i dołącza do finalisty Jarosława WOŹNIAKA.

W meczu o trzecie miejsce z lewej strony tabeli zmierzyli się ze sobą stali bywalcy pojedynków o najniższy stopień podium tj. Robert BARAN oraz Andrzej PAWŁOWSKI. Robert ma „patent” w grze z naszym drugim szkoleniowcem i bez większych problemów wygrywa swój kolejny pojedynek, kończąc tym samym zmagania z brązowym medalem.

Finał to mecz dwóch drugoligowców Jakuba SAGANA oraz Jarosława WOŹNIAKA. Piękne wymiany z obu stron, krótkie odbiory serwisu i szybkość Jareckiego, z drugiej strony dokładność i pewność zagrań trenera, sprawiają że takie pojedynki można oglądać godzinami. Pomimo wyrównanej walki z obu stron, wynik ostatecznie jednostronny, a zwycięzcą 4. „Pingpongowych Wtorków” zostaje tym razem Jakub.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom miło spędzonego na sportowo wtorku i zapraszamy za tydzień na kolejny turniej z jesiennego cyklu “Pingpongowych Wtorków”. Do zobaczenia 🙂

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com