7,4 C
Lubartów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Błażej Warpas bohaterem meczu III-ligi

Cenne zwycięstwo odnieśli nasi III ligowi zawodnicy pokonując u siebie KTS “OPTIMA” Lubin 6:4 Bohaterem spotkania został uznany Błażej WARPAS, który w decydującym o zwycięstwie pojedynku pokonał nr.1 Lubelskiego zespołu Wu Hungi 3:1. Błażej zaczął dość nerwowo pierwszego seta pozwalając odskoczyć przeciwnikowi na kilka piłek i w efekcie nie zdążył juz odrobić straty przegrywając do 9. Kolejne partie to już koncertowa gra naszego zawodnika, który z każdą piłką grał coraz lepiej. To on prowadził grę i świetnie blokował, po czym przechodził do kontrataku i zaliczał kolejne celne trafienia. W trzecim secie nie dał żadnych szans przeciwnikowi i pokonał go do 3, a w czwartym do 7. Komplet punktów dorzucili też Marcin Jaszczuk i Łukasz Drzewiecki. Przed nami w tej części rozgrywek pozostało już tylko jedno wyjazdowe spotkanie, które odbędzie się we Włodawie z tamtejszym SMS-em.