12,7 C
czwartek, 28 marca, 2024

BRAWO!!! Ola Zgierska w czołówce kadetek na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

W Rawie Mazowieckiej trwają Mistrzostwa Polski Kadetów ( OOM). Bardzo dobry występ zanotowała Ola Zgierska uzyskując lokatę 17/24. Nasza tenisistka w pierwszym meczu pokonała wyżej rozstawioną zawodniczkę Katarzynę Zając z Gorzowa Śląskiego. W drugim spotkaniu systemu pucharowego Ola musiała uznać wyższość Malwiny Jareckiej z Wrocławia. W rundzie o miejsca 17/24 po zaciętej walce z tenisistką Antoniną Zembowicz z Grodziska Mazowieckiego nasza zawodniczka wygrała w piątym secie. Miejsca które wywalczyła Ola są bardzo dobre, zważywszy na to, że to pierwszy rok występów naszej tenisistki w tej kategorii wiekowej. W dzisiejszym turnieju wystąpili też Wiktor Kozioł i Bartosz Wójtowicz. Chociaż odpadli w pierwszej rundzie systemu pucharowego to Wiktor w turnieju pocieszenia wywalczył miejsca tuż poza 32. W grach podwójnych i w mikstach niestety nie udało się pokonać drużyn przeciwnych. Gratulacje dla podopiecznych Jakuba Sagana za dobry występ na arenie krajowej.