8,1 C
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Brązowe medale młodzików w Tomaszowie Lubelskim.

W dobrej formie pozostają nasi młodzicy którzy brali udział w II-WTK-u rozgrywanym w sobotni poranek 15 listopwada w Tomaszowie Lubelskim. Najwyżej z naszych uplasował się Damian Borzęcki i Julia Wójcik którzy zajęli 3-miejsce w swoich kategoriach. O wielkim pechu może mówić Damian który w walce o wejście do finału prowadząc w piątym secie 9-6 przegrał z zawodnikiem Sygnału Lublin, którzy ostatecznie zdobył pierwsze miejsce. Na piątym miejscu uplasował się kolejny z naszych Rafał Pawłowski, a trzynasty był Kamil Nowak. W gronie 38 dziewcząt z pucharem do klubu powróciła Julka, która o wejście do finału przegrała z Sandrą Niedźwiedzką z AUKS PWSZ Trefl Zamość. Kolejne nasze zawodniczki również pokazały się z dobrej strony, coraz lepiej grająca Agata Lipska była ósma, tuż za nią Karolina Wójtowicz. Mniej szczęścia w losowaniu miała Kasia Jusiak, która ostatecznie uplasowała się w drugiej dziesiątce.