test
18.5 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Cel Sępólno Krajeńskie i Gliwice

Świetne wieści spłynęły do nas z Sępólna gdzie swój awans do turnieju sobotniego w żaczkach wywalczyła Hanna SAGAN. W grupie wygrała oba pojedynki nie tracąc przy tym żadnego seta i z racji wysokiego miejsca na liście startowej nie musiała rozgrywać rundy pucharowej, dołączając do pozostałych żaków z Lewartu, którzy udział w zawodach mieli zapewniony z kwalifikacji wojewódzkich tj. Aleksandra KARCZMARZ oraz Jaś WASAK.

Z kolei w oddalonych Gliwicach mamy kolejną reprezentantkę Klubu Aleksandrę ZGIERSKĄ, którą w turnieju juniorek będzie wspierał niezawodny w odległych wyjazdach tata Andrzej. Czekamy na wieści z występów z obu turniejów naszych podopiecznych.

Pierwsza do stołu w sobotnim turnieju juniorek przystąpiła Aleksandra. W grupie zmierzyła się z zawodniczkami znanych zespołów kobiecych KS Bronowianka Kraków, KU AZS UE Wrocław, LUKS Chełmno, niestety ulegając w pojedynkach z bardziej doświadczonymi dziewczętami. W turnieju pocieszenia o miejsce 49-56 pewnie wygrywa z Malwiną Słupską.

Chwilę później rozpoczęli przygodę również nasi młodsi podopieczni w turnieju żaczek i żaków. Niestety również i tutaj nie udało się w fazie grupowej wygrać żadnego pojedynku, a najbliżej odniesienia sukcesu była Aleksandra ulegając 2:3 i 1:3. Dziewczęta zajęły ex aequo miejsca w przedziale 49-55, wygrywając wcześniej swoje pojedynki w turnieju pocieszenia, Jasiowi nie udało się odnieść zwycięstwa jednak będzie to kolejna motywacja do podnoszenia jeszcze wyżej swoich umiejętności, ostatecznie zajmując miejsce w przedziale 57-64.

Gratulujemy wszystkim waleczności i chęci doświadczeń na arenie krajowej, wracając do kolejnych treningów na naszym obiekcie.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com