5,7 C
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Cenne zwycięstwo czwartoligowców w Fajsławicach.

W piątkowy wieczór nasza czwartoligowa drużyna rozegrała w Fajsławicach kolejny mecz z tamtejszym UKS Zaczek Fajsławice. Po emocjonującym spotkaniu wygraliśmy 10:7. Losy meczu ważyły się do ostatniego pojedynku, w którym weteran pingpongowych bojów  Andrzej Pawłowski po bardzo ciężkim meczu pokonał Weronikę Szewczak 3:2. Weronika rozegrała bardzo dobry mecz ulegając doświadczonemu naszemu zawodnikowi w decydującym secie 8:10. Na wysokości zadania stanął Rafał, który pewnie zdobył 3,5 punktu, ulegając tylko 2:3 doświadczonemu Bartłomiejowi Świdnikowi. Wielką niewidomą, przed meczem, była forma powracającego do zespołu, po dłuższej przerwie, Damiana Borzęckiego. Obawy okazały się być niepotrzebne. Damian zdobył, jakże cenne dwa punkty. Coraz lepiej zaczynają poczynać sobie nasi dwaj najmłodsi chłopcy: Bartek Wójtowicz i Wiktor Kozioł. Co prawda jeszcze tym razen nie udało się chłopcom zdobyć punktu ale pokazali się z bardzo dobrej strony. Jeżeli dalej będą tak się rozwijać to tylko kwestią czasu jest kiedy zaczną regularnie zdobywać ligowe punkty. Brawo dla naszego zezpołu, ale także brawa dla drużyny gospodarzy za pokazanie naprawdę wysokich umiejętności. Oby tak dalej, Tadziu :-).