4,7 C
Lubartów
piątek, 19 kwietnia, 2024

Dobry występ w jesiennej rundzie rozgrywek Grand Prix LZS w Kłoczewie.

Podczas gdy juniorzy walczą w Zielonej Górze w Grand Prix Polski, w Kłoczewie koło Ryk odbył się piąty turniej LZS. Wzięło w nim udział ośmioro naszych podopiecznych. W kategorii młodzików wysokie drugie miejsce zajął Wiktor Kozioł ulegając w finale Tomaszowi Skrzypkowi z Górnika Łęczna. Na czwartym miejscu uplasował się Bartek Wójtowicz. Wśród seniorek Julka Wójcik uległa w finale zawodniczce żaczka Fajsławice Weronice Szewczak 3:2. Miłą niespodziankę sprawiła Kasia Jusiak pokonując w walce o trzecie miejsce Emilię Kołomańską z Dynama Gózd. Na ostatnim stopniu podium w kategorii młodziczek stanęła Karolina Wójtowicz, a tuż za nią uplasowała się Ola Zgierska. Miejsce piąte należy do Agaty Lipskiej. Zuzia Kozioł zajęła miejsca 7-8. Swoje umiejętności sprawdził też Andrzej Zgierski, uległ jednak nieznacznie 2-3 bardziej doświadczonemu Bogdanowi Wasilowi. Gratulujemy wszystkim osiągniętych lokat.