12,3 C
Lubartów
środa, 17 kwietnia, 2024

Dochodzeniowy obóz szkoleniowy

Minął pierwszy tydzień zajęć z młodzieżą “Dochodzeniowego obozu szkoleniowego” w pawilonie sportowym przy ul. Krzywe Koło 34a zorganizowanego w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Lubartów “Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii”.

Bardzo licznie i chętnie i nie tylko nasza młodzież uczestniczy w zajęciach prowadzonych w „Baraku”. Przed głównym treningiem standardowo rozgrzewka w formie różnego rodzaju zabaw, by przystąpić później do właściwej części obozu. Przygotowane przez kadrę szkoleniową m.in. stacje, cieszą się dużą popularnością. Niewątpliwie jest to forma odskoczni od mozolnych powtórzeń danych elementów gry przy stole, wymagająca jednak od dzieci odpowiedniej koordynacji ruchowej.

Dzieci uwielbiają grę na piłki, jest to niepowtarzalny moment kiedy mają możliwość stanąć naprzeciwko aktualnego  Indywidualnego Vice-mistrza Seniorów województwa lubelskiego, a zarazem naszego trenera Jakuba Sagana, by pokazać się z jak najlepszej strony w codziennym treningu.

Nie ma większej radości niż widoczne postępy wśród maluchów, okraszone przy tym wieloma uśmiechami. Cieszy nas to, że miejsce jakim jest nasz pawilon regularnie i niezmiennie od lat skupia rzeszę zdolnych dzieci i młodzieży, a my mamy z kim dzielić się i przekazywać wiedzę dalej.

Zapraszamy do dalszego uczestnictwa wszystkich chętnych w zajęciach sportowych od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-16:00. Do zobaczenia nie tylko przy tenisowym stole:)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com