6,8 C
piątek, 19 kwietnia, 2024

Dwa ligowe zwycięstwa w pięknym stylu.

Kolejne bardzo dobre spotkania zagrali nasi II-go i III-cio ligowcy pokonując na wyjeździe SMS Włodawę 9-1 oraz na własnym parkiecie w identycznym wyniku TVB Sygnał Lublin II. Oba pojedynki rozgrywane były jednocześnie więc w rolę trenera na wlasnym obiekcie wcielił się Pan Andrzej Pawlowski,co jak widac zaowocowalo w koncowym wyniku. Wyjazdowe spotkanie rozpoczęło się od spektakularnego 4-0 po czym nasi zawodnicy dorzucili kolejne dwa punkty w grze deblowej. Ozdobą całego widowiska byl ostatni pojedynek pomiędzy Arkadiuszem Żukiem a Norbertem Jóźwiakiem. Niesamowita determinacja obu zawodników oraz chęć zwycięstwa rozstrzygnęla się dopiero w piatym secie, secie którego wspaniale rozpoczą Arek prowadząc już 5-1. Nie zraziło to naszego zawodnika mozolnie odrabiajacego straty, punkt po punkcie, piłeczka po piłeczce by podjąć w końcówce ryzyko i zaatakować jako pierwszy dwa razy. Byly to oba skuteczne trafienia dajace po morderczej walce upragnione zwyciestwo. To już 12 mecz Norberta bez porażki w lidze. Podobnie szybkie tempo narzucili pod wodzą Mateusza Baranowskiego nasi trzecioligowcy gubiąc w calym spotkaniu tylko jeden punkt. Brawa dla naszych obu ekip które zasłużyły swoją grą na słowa uznania i owacje na stojaco. Kolejny mecz już w najbliższą środę z bardzo doświadczonymi zawodnikami Sygnału Lublin, na który serdecznie zapraszamy o godz.20.00.