10 C
piątek, 29 marca, 2024

Dwa medale naszych zawodniczek w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

Dwie zawodniczki naszego klubu zdobyło medale w finale wojewódzkim w indywidualnym tenisie stołowym w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

W zawodach rozegranych dnia 12.12.2018 roku w Kocudzy zawodnicy reprezentowali swoje szkoły. Gimnazjum Sportowe w Lubartowie reprezentowała Julka Wójcik, natomiast Szkołę Podstawową nr 3 w Lubartowie reprezentowali Agata Lipska, Karolina Wójtowicz i Damian Borzęcki. Mistrzynią województwa w kategorii klas VII, VIII oraz III gimnazjum została Julka, która w finale stoczyła emocjonujący, stojący na bardzo wysokim poziomie pojedynek ze swoją klubową koleżanką Agatą. Tuż za podium znalazła się Karolina Wójtowicz , plasując się na miejscu IV. Dla Julki i Agaty jest to piękne zakończenie udziału w rozgrywkach szkolnych w tej kategorii wiekowej, bowiem od następnego roku rywalizować już będą w kategorii “Licealiada”. Karolina jeszcze pozostaje w obecnej kategorii i będzie miała szansę na medal w następnym roku. W zawodach wystąpił także Damian Borzęcki, który w kategori chłopców został sklasyfikowany na miejscu 9-12. Julce i Agacie gratulujemy wywalczonych medali, a wszystkim naszym zawodnikom dzielnej postawy i wzorowego reprezentowania swoich szkół w zawodach.