10,2 C
czwartek, 28 marca, 2024

Dwa oblicza na II-Grand Prix Polski w Bilczy.

Ze zmiennym szczęściem grały nasze zawodniczki podczas II-Grand Prix Polski młodzików jakie rozgrywane były w Bilczy. Agata Lipska i Karolina Wójtowicz pokazały w tym turnieju dwa oblicza. Najpierw Agata w piątkowych eliminacja przeszła jak burza wygrywając wszystkie swoje trzy mecze po 3:0 a w kolejnej grze decydującej już o wejściu do sobotniego turnieju straciła tylko jednego seta. Turniej główny nasze obie Panie rozpoczęły od porażki by w kolejnym starciu odnieść zwycięstwo. O wszystkim miał decydować trzeci mecz gdzie Agata w piątym secie prowadziła już 5-0. Dlaczego tego zwycięstwa nie dowiozła do końca tego nie dowiemy sie nigdy. Również i Karolina stoczyła pasjonujący, wyrównany pojedynek. Jednak to przeciwniczka mogła w geście tryumfu unieść ręce do góry. Szkoda, ale cóż tenis to nieobliczalna dyscyplina, w której decydują niuanse. Liczyliśmy na więcej jednak, wracamy na tarczy i przystępujemy do walki w kolejnych eliminacjach wojewódzkich.