test
20.1 C
Lubartów
piątek, 21 czerwca, 2024

Dzieci nie zawodzą

Wtorek to miejsce gdzie przebywa na sali zdecydowanie najwięcej osób, w których przeważającą rolę odgrywają dzieci i młodzież. Nie inaczej było i dzisiaj, gdzie na treningu dla grupy początkującej i średniozaawansowanej zapełnione były wszystkie stoły z nawiązką. Wśród najmłodszych mamy już stałych bywalców, którzy z treningu na trening, od zawodów do zawodów zaczynają prezentować coraz to większe umiejętności, przy utrzymywaniu dyscypliny i sumienności w tygodniowych treningach. Cieszy nas bardzo zaangażowanie dzieci, a przy tym skrupulatne przyprowadzanie przez rodziców swoich pociech. Miło jest nam poinformować, że część dzieci z organizowanych zajęć odbywających się w ferie zimowe oraz z zajęć w ramach “Pingpongowych marzeń”, kontynuuje w dalszej mierze przygodę z naszym pięknym sportem. 

Wieczór na stale zarezerwowany przez “leśnych dziadków” 😜 Dzisiaj w turnieju udział wzięło 15 zawodników z kilku klubów oraz niestowarzyszony z zagranicy – witamy na pokładzie Piotra Walus. Rozegraliśmy tak jak w ubiegłym tygodniu standardowy turniej do dwóch przegranych z walką o miejsca. W pierwszej rundzie wyeliminowany został Norbert w grze z Karoliną. Nasze zawodniczki są coraz silniejsze, ciągle trenujące i sprawiają coraz to więcej problemów przy stole. Bez większych problemów pozostali nasi ligowi zawodnicy. Konrad KUDŁO wygrywa z Anną LIPSKĄ, Andrzej PAWŁOWSKI z Aleksandrą ZGIERSKĄ, Agata LIPSKA przełamuje Karolinę WÓJTOWICZ oraz trener Jakub SAGAN wygrywa z Krzysztofem OLKIEM. 

Gry półfinałowe to pojedynki Konrada z Andrzejem oraz Agaty z Jakubem. Pierwszy pojedynek na górze drabinki turniejowej jak się okazało to pięciosetowa batalia zakończona na przewagi przez Konrada. Drugi półfinał to dominacja Jakuba, dołączającego do oczekującego już Konrada. 

Finał to czterosetowy pojedynek dwóch najbardziej stabilnych formą zawodników w ostatnim czasie czyli Konrada KUDŁO i Jakuba SAGANA. Długie wymiany, celne zagrania, ale ostatecznie Konrad nie mógł finalnie znaleźć recepty na dobrze blokującego dzisiaj Jakuba. Miejsce trzecie to ex aequo Agata LIPSKA i Andrzej PAWŁOWSKI. 

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w treningach, a wieczorem w turnieju “Pingpongowych wtorków”. Zapraszamy już dzisiaj na sobotni pojedynek w 2. Lidze Mężczyzn rozegrany awansem na własnym parkiecie o godzinie 18:00 pomiędzy MKS Lewart AGS I Lubartów, a drużyną gości SMS Włodawa oraz w niedzielę do trzymania kciuków za nasze Panie w meczu wyjazdowym z Sygnałem. Z kolei nasza druga drużyna mężczyzn w 3. Lidze rozegra mecz o godzinie 10:00 z Heksą Niedźwica Duża, a na wyjeździe tym razem pierwsza drużyna mężczyzn MKS Lewart AGS I Lubartów zagra z Sygnałem Lublin. Powodzenia Lewart!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com