test
20.3 C
Lubartów
czwartek, 20 czerwca, 2024

Gdy nie ma Łukasza, to Józio harcuje

Wakacje rozpoczęły się już na dobre. Jeszcze wczoraj świętowaliśmy w gronie własnym zakończenie sezonu, dzisiaj natomiast jak co wtorek odbyło się nasze małe święto pt. „Pingpongowe Wtorki”. Mniejsza liczba zawodników, nie zraziła nas, by uczcić to w sposób sportowy. Do turnieju przystąpili stali bywalcy. Norbert JÓŹWIAK i Jakub SAGAN pewnie wygrywają pierwsze pojedynki. Dołączają do nich także Andrzej PAWŁOWSKI i Robert BARAN. W półfinale zmierzyli się Józio z Andrzejem, zaś na dole drabinki turniejowej naprzeciwko siebie stanęli ponownie Robert z Jakubem. Andrzej dziś znajduje receptę, by przełamać dominację Norberta, jednak wystarczyło to tylko na wygranie jednego seta. Jakub pomimo zaciętej postawy ze strony Roberta nie daje za wygraną i melduje się po raz kolejny w finale punktowanego cyklu.

Finaliści, zrelaksowani po wczorajszym wypadzie zmierzyli się między sobą w kolejnej odsłonie „Pingpongowych Wtorków”. Pierwszy set bardzo zacięty, na przewagi wygrywa Norbert, kolejne zaś to już popis gry Józia, który po raz kolejny w pięknym stylu wygrywa wtorkowy turniej i wychodzi tym samym na samodzielne prowadzenie w klasyfikacji. W walce o trzecie miejsce zwycięża Robert, pokonując dzisiaj Andrzeja.

Następna okazja, by zmierzyć się w turnieju już za tydzień, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy w nasze skromne progi:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com