test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Grad medali na II WTK Juniorów i Młodzików

Ledwo zdążyliśmy wrócić z Tomaszowa Lubelskiego z turnieju seniorskiego, by dzisiaj ponownie wybrać się pod opieką trenera Jakuba SAGANA na kolejne zawody wojewódzkie w kategoriach młodzicy i juniorzy.

Najlepiej w kategorii Młodzików zaprezentowała się z Lewartu Magdalena Lipska zajmując wysokie 3. miejsce – BRAWO Madzia, tak trzymaj! Jeszcze lepsze wieści spłynęły z kategorii Juniorek. Tu całe podium w wykonaniu naszych Pań. Ponownie, jak i wczoraj najlepsza okazała się Aleksandra ZGIERSKA, 2. miejsce przypadło Karolinie WÓJTOWICZ, natomiast brązowy medal wywalczyła Agata LIPSKA – Dziewczyny jesteście najlepsze:)!

W turnieju udział wzięli również w kategorii Młodzików: 9-12 Bartosz HABA, 13-16 Grzegorz MARZĘDA, w kategorii Juniorek: 9-12 Maria KARCZMARZ, w kategorii Juniorów: 5-6 Maksymilian KARCZMARZ i Wiktor KOZIOŁ, 7-8 Bartosz WÓJTOWICZ.

Jak widać szkolenie młodzieży w Lewarcie przez trenera Jakuba Sagana, którego wspomagają w różnych kwestiach m.in. Marian Sagan, Andrzej Pawłowski czy też Konrad Kudło, Norbert Jóźwiak, daje wymierne efekty w postaci zwycięstw w wojewódzkich turniejach i czołówek lokat w każdej niemal kategorii wiekowej. Jest nam niezmiernie miło widzieć, słyszeć bądź czytać jak nasi podopieczni są nr1 w województwie, potwierdzając to również na koniec sezonu klasyfikacją generalną klubów:)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biorącym udział w zawodach zajętych lokat i życzymy dalszych sukcesów również na arenie ogólnopolskiej!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com