3,6 C
sobota, 20 kwietnia, 2024

Grad pucharów w Niedźwiadzie

W sobotę po sąsiedzku w Niedźwiadzie odbył się długo wyczekiwany turniej o Puchar Starosty Lubartowskiego pani Ewy Zybały. Na zawodach pojawiło się aż ośmioro przedstawicieli Lewartu. Wśród najmłodszych w kategorii żaczek 1 miejsce zajęła Aleksandra KARCZMARZ oraz udział wzięła także w kategori kadetek zajmując 2 miejsce. Seniorki to popis całej naszej trójki, zwyciężczynią okazała się Aleksandra ZGIERSKA, finalistką Anna LIPSKA, a 3 miejsce zajęła Agata LIPSKA.

Wśród chłopców w kategorii kadetów 1 miejsce zajął Błażej KUTA, 2 miejsce Michał KUTA. W starszej grupie w seniorach zwycięzcą okazał się Maksymilian KARCZMARZ, w turnieju udział wziął również Piotr KARCZEWSKI.

Gratulujemy wszystkim zajętych lokat i życzymy dalszych sukcesów na arenie wojewódzkiej.