8,6 C
czwartek, 28 marca, 2024

II Grand Prix LZS w Niemcach

W sobotę rozegrany został II turniej LZS w Niemcach. Na zawodach Lewart reprezentowali Magdalena LIPSKA, Mieszko POLAK, Wojciech SZUREK, Piotr KARCZEWSKI, Filip POLAK, Bartosz HABA

W skrzatach nie było mocnych na zawodników Lewartu, którzy nie dali nikomu szans i zajęli całe podium. Zwyciężył Wojciech SZUREK, przed Mieszkiem POLAKIEM, na 3.miejscu uplasował się Filip POLAK.

W kategorii żaków 3.miejsce zajął Filip POLAK, 7. natomiast Mieszko POLAK. W kategorii młodziczek 5.miejsce wywalczyła Magdalena LIPSKA.

Nasi kadeci tj. Piotr KARCZEWSKI i Bartosz HABA zajęli odpowiednio 5. i 7.miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zajętych lokat. Każdy turniej to mały krok do sukcesu. Cieszcie się z wygranych, ale nie zapominajcie wyciągać lekcji z porażek, bo to dzięki nim stajecie się silniejsi.

Wielkie podziękowania również dla rodziców pociech, wsparcie na tym etapie jest bardzo ważne. Organizatorzy – spisaliście się na medal, puchary z pewnością będą cieszyć oko nie jednego zawodnika.