6,2 C
środa, 24 kwietnia, 2024

III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki.

12 maja w Kraśniku odbył się III Ogólnopolski Rodzinny Festiwal Tenisa Stołowego o Puchar Ministra Sportu i Turystyki. W zawodach mogli wziąć udział rodziny składające się z rodzica lub babci/dziadka i dziecka. Rozgrywki prowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej do lat 13 oraz młodzieżowej – od 14 do 17 lat.
Równolegle z rywalizacją rodzinną przeprowadzony został indywidualny turniej dla wszystkich chętnych.Wśród ponad 140 uczestników znalazło się siedem osób z naszego klubu. Wśród 43 rodzin startujących w najmłodszej kategorii bardzo dobrze spisali się Rafał i Andrzej, którzy wywalczyli II miejsce. Niewiele do strefy medalowej zabrakło Oli i jej tacie, którzy zajęli miejsca 5-8. Do pucharowej fazy turnieju awansowali także Marysia, Maks i ich tata, kończąc zawody na miejscu 9-16. Duże brawa dla organizatorów. Hala, stoły, sędziowanie, oprawa, nagrody, wszystko na najwyższym poziomie.