test
22.4 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

III WTK Seniorów za nami

W dniu dzisiejszym w Niedźwiadzie rozegrany został już ostatni Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Seniorów w obecnym sezonie. W turnieju gościliśmy zawodnika superligi Przemysława Walaszka, który nie miał sobie równych, a przy okazji wyeliminował z gry o najwyższe miejsce ¾ naszego podstawowego II Ligowego zespołu mężczyzn. W początkowej fazie zmierzył się z Konradem KUDŁO, w walce ćwierćfinałowej rozegrał najbardziej zacięty pojedynek w całym turnieju, gdzie po pięciu setach zwyciężył z Mateuszem JUREWICZEM, w półfinale zaś z Norbertem JÓŹWIAKIEM, gdzie trzy pierwsze sety kończyły się na przewagi, ostatecznie wygrywając 3:1.

Najwyżej z reprezentantów Lewartu wypadł dzisiaj Norbert JÓŹWIAK, zajmując ostatecznie niechlubne 4. miejsce, wyczerpany po pięciosetowych bataliach z grającym dzisiaj świetnie Emilem Nowakiem, z naszym trenerem Jakubem SAGANEM i ostatecznie dawnym Klubowym kolegą Bartkiem Kowalczykiem, również kończąc spotkanie w piątym secie. W czołowej ósemce znaleźli się również Karolina WÓJTOWICZ i Anna LIPSKA obie 5-6 m., Jakub SAGAN 5-6 m., Aleksandra ZGIERSKA 7-8 m. i Mateusz Jurewicz 7-8 m. Pozostali zawodnicy sklasyfikowani zostali poza czołową ósemką, a wystąpili dzisiaj także Agata LIPSKA, Maria KARCZMARZ, Konrad KUDŁO, Maksymilian KARCZMARZ. Wszystkim zawodnikom gratulujemy zajętych lokat oraz za postawę i rywalizację do ostatniej piłeczki.

W dniu jutrzejszym natomiast zapraszamy do naszego pawilonu sportowego na godz. 11:00 na rewanżowe derby Lubartowa pomiędzy MKS Lewart AGS I Lubartów, a drużyną gości MKS STS Lubartów. W ramach przypomnienia pierwszy mecz zakończył się wynikiem 9:1 dla Lewartu, a honorowy punkt dla drużyny przeciwnej wywalczył dawny wychowanek Lewartu Jarosław Woźniak. Wszystkich kibiców serdecznie ZAPRASZAMY na gorący doping naszej drużyny:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com