test
18.2 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Inauguracja sezonu 2022/2023 wtorkowym zwyczajem

Zgodnie z zapowiedzią w dniu dzisiejszym rozegrany został 1. turniej na przywitanie nowego sezonu 2022/20223 w tenisie stołowym z cyklu „Pingpongowych Wtorków”. W turnieju udział wzięło 13 zawodników, a gościnnie w nasze progi zawitał wychowanek Lewartu, Paweł RYDZEWSKI.

Już na rozpoczęciu turnieju miłą niespodziankę sprawiła Agata LIPSKA, która po zaciętym pojedynku wyeliminowała „Józia”, powracającego do treningu po nieobecności związanej z urodzinami drugiego dziecka:) Po niespełna godzinie lider poprzedniego cyklu był już poza turniejem za sprawą kolejnej pani Karoliny WÓJTOWICZ. Przychodzi na myśl powiedzenie dawnego działacza Klubu – „czy leci z nami pilot?” – pierwsze koty za płoty, będzie już tylko lepiej^^

W pierwszym meczu półfinałowym Agata zmierzyła się z Jakubem. W pięknym stylu przychyliła zwycięstwo na swoją szalę meldując się w finale. Agata w doskonałej formie, widać solidnie przepracowany przez nią czas na obozie dochodzeniowym zorganizowanym w sierpniu. Na dole tabeli w drugim pojedynku półfinałowym spotkali się „gladiatorzy” – Robert BARAN z Andrzejem PAWŁOWSKIM. Robert mimo silnego oporu ze strony przeciwnika nie daje za wygraną, dołączając tym samym do oczekującej już w finale Agaty. W finale nowego sezonu „Pingpongowych Wtorków” zmierzyli się Agata LIPSKA i Robert BARAN. Piękny pojedynek zafundowali nam finaliści. Pomimo twardej postawy ze strony II ligowej zawodniczki Lewartu, Robert nie uległ ciążącej na nim presji wygrywając 1. turniej z cyklu „Pingpongowych Wtorków”.

W walce o trzecie miejsce zmierzyli się Andrzej z Jakubem. Jakub po pięknej walce wygrywa z Andrzejem i melduje się na najniższym stopniu podium.

GRATULUJEMY uczestnikom zajętych lokat i już dzisiaj zapraszamy za następny turniej z nowego cyklu „Pingpongowych Wtorków”.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com