test
25.2 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Jakub 25-ty na MP Młodzików w Sępólnie Krajeńskim

W ubiegły week odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w Sępólnie Krajeńskim. Lewart na arenie krajowej reprezentowało czworo zawodników Hanna SAGAN, Aleksandra KARCZMARZ, Filip POLAK i Jakub GOZDAL, a na straży dobrych wyników stał niezastąpiony trener Jakub SAGAN.

Wyjazd odbył się przy wsparciu naszego sponsora FER-PLAST, który użyczył pojazdu dla naszych zdolnych Młodzików za co serdecznie dziękujemy w imieniu zawodników i Klubu.

Najlepiej z naszych reprezentantów wypadł Jakub GOZDAL, który na arenie krajowej zagościł na dobre w ścisłej 32-ce. Nie inaczej było i tym razem, Jakub w 1.rundzie zwyciężył z zawodnikiem UKS Rokicice Szczytniki Marcinem Wiktorek 3:1, by potem ulec nr3 turnieju z Bogorii Grodzisk Mazowiecki Ignacemu Sławińskiemu. W walce o 17. lokatę minimalnie okazał się słabszy przegrywając 2:3 z Szymonem Koprem z SL Salos Szczecin, tym samy zajmując ostatecznie miejsce w przedziale 25-32. na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików. W drużynówkach nasze pary Hanna SAGAN i Aleksandra KARCZMARZ oraz Filip POLAK i Jakub GOZDAL mimo walki zajęli 3m. w swoich grupach, ostatecznie sklasyfikowani na miejscach w przedziale 17-24. Trzeba przyznać, że to dobry rezultat dla naszych młodych Młodzików na tak prestiżowych zawodach jakich są Mistrzostwa Polski.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com