4,7 C
środa, 17 kwietnia, 2024

Julka Wójcik Mistrzynią Województwa Lubelskiego w kategorii Juniorek na rok 2021.

Bardzo dobrze zaprezentowali się dziś z nasi juniorzy i młodzicy na Indywidualnych Mistrzostwach Województwa które odbyły się w Lubartowie. Mistrzynią Województwa w kategorii juniorek w sezonie 2020/21 została Julia Wójcik pokonując w finale swoją koleżankę z klubu Karolinę Wójtowicz. Brązowy medal wywalczyła Agata LIPSKA, a tuż za podium znalazła się Kasia Jusiak. Wśród mocnej ekipy juniorów trzecie miejsce wywalczył nasz rodzynek Rafał Pawłowski. Bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy w grach podwójnych mieszanych. Złoty medal wywalczyła para Agata Lipska i Dominik Maciąg Heksa Niedrzwica Duża. Srebrny medal zgarnęła para z Lewartu Rafał Pawłowski i Karolina Wójtowicz. Trzecie miejsce na podium wywalczyli Julka Wójcik i Jan Plis KS CKFiS Bełżyce. Tuż za podium znaleźli się Kasia Jusiak i Paweł Misiarz UKS Grot Michał Werbkowice . W grach podwójnych srebrny medal wywalczyły Kasia Jusiak i Karolina Wójtowicz brązowy medal zdobyły Agata Lipska i Julka Wójcik oraz wśród Juniorów Rafał Pawłowski i Paweł Misiarz. Dzisiaj również odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa młodzików. Na najniższym stopniu podium stanął Błażej Kuta. Do ósemki zakwalifikowali się też Michał Kuta i Piotr Karczewski. Brązowy medal w grze podwójnej wywalczyli bracia Kuta drugi brązowy medal zdobył Błażej Kuta w parze z Natalią Tkaczyk. W ciągu dwóch dni nasi zawodnicy zdobyli łącznie 18 medali w dwóch kategoriach wiekowych. Duże podziękowania dla naszych szkoleniowców którzy dzisiaj towarzyszyli naszym zawodnikom podczas zawodów. Jakub Sagan, Konrad Kudło i Andrzej Pawłowski udzielali cennych wskazówek podczas meczów wszystkim naszym tenisistom.