test
18.2 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Juniorki nie do zatrzymania WTK cz.2

W niedzielę nastąpiła kontynuacja gier III WTK w Tomaszowie Lubelskim tym razem w kategoriach Młodzicy i Juniorzy. Lewart reprezentowało dziewięcioro zawodników, którzy dzisiaj zaprezentowali się wyśmienicie. Na turnieju wystąpili Magdalena LIPSKA, Maria KARCZMARZ, Piotr KARCZEWSKI, Wiktor KOZIOŁ, Bartosz WÓJTOWICZ, Maksymilian KARCZMARZ, Karolina WÓJTOWICZ, Aleksandra ZGIERSKA i Agata LIPSKA.

Nie było mocnych dzisiaj na nasze panie. Dziewczyny w swoim stylu podzieliły się całym podium pomiędzy siebie. Najmocniejsza z Lewartu i zarazem zdobywczyni złota w dzisiejszych zawodach była Agata LIPSKA, która w finale pokonała Aleksandrę ZGIERSKĄ, brązowy medal przypadł zarówno Karolinie WÓJTOWICZ jak i Maksymilianowi KARCZMARZOWI. Pozostali sklasyfikowani zostali poza podium na dalszych pozycjach. Poniżej klasyfikacja wszystkich Lewarciaków:

Młodziczki 7m. Magdalena LIPSKA.

Juniorki 1m. Agata LIPSKA, 2m. Aleksandra ZGIERSKA, 3m. Karolina WÓJTOWICZ, 9m. Maria KARCZMARZ.

Juniorzy 3-4m. Maksymilian KARCZMARZ, 7-8m. Wiktor KOZIOŁ i Bartosz WÓJTOWICZ, 13-16m. Piotr KARCZEWSKI.

Zwyciężczyni GRATULUJEMY awansu na III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny, a pozostałym medalistom i uczestnikom dzisiejszego turnieju wielkie BRAWA i zaciętość1 w walce o swoje indywidualne wojewódzkie cele.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com