asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Juniorki zgarnęły wszystko – całe podium dla Lewartu

Świetne wieści spłynęły z Niedźwiady w drugim dniu zawodów wojewódzkich. Na I WTK juniorek nasz panie zgarnęły wszystkie trofea. Na pierwszym miejscu zameldowała się rewelacyjnie grająca i utrzymująca stałą formę w ostatnim czasie Aleksandra ZGIERSKA, w finale wyższość Oli uznać musiała Agata LIPSKA, która przypomnijmy w ostatni wtorek zajęła również drugie miejsce pokonując seniorów po drodze. Na najniższym stopniu zameldowała się Karolina WÓJTOWICZ. Wśród juniorów najlepiej spisał się Wiktor KOZIOŁ, który był o krok od medalu, finalnie zajął czwarte miejsce. W młodszej kategorii natomiast Magdalena LIPSKA zajęła trzecie miejsce w młodziczkach.

W turnieju udział wzięli również sklasyfikowani na dalszych miejscach w kat. młodzików Grzegorz MARZĘDA 9-12, juniorki Maria KARCZMARZ 5-6, juniorzy Maksymilian KARCZMARZ 5-6, Bartosz WÓJTOWICZ 9-12 i Wiktor KUDŁO 13-16.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w turnieju, jest nam niezmiernie miło, że ogrom pracy wkładanej na treningach daje wymierne efekty w postaci zajmowanych wysokich miejsc na arenie nie tylko wojewódzkiej.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com