17,2 C
Lubartów
piątek, 7 października, 2022

Klasyfikacja końcowa po 9 „Pingpongowych wtorkach” (suma punktów z 7 najlepszych turniejów)

Klasyfikacja “Młodzież” po 9 turniejach

1. Drzewiecki Łukasz      20+20+16+20+18+20+20=134

2.Jaszczuk Marcin           18+18+18+20+20+14+18=126

3. Kowalczyk Bartosz     15+16+18+15+18+18+15+16=116

4-5. Pawłowski Rafał     9+9+15+12+16+14+15+14+18=104

        Warpas Błażej          16+20+16+16+16+20=104

6. Lipska Anna                  14+9+14+14+15+16+9+14+14=101     

7. Borzęcki Damian         15+14+14+14+12+12+15=96

8. Nowak Kamil                9+9+9+14+12+14+12+14=84

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

9. Wójtowicz Karolina    12+7+12+12+12+9+9+12=76

10. Powroźnik Aleksandra14+14+15+12+9+9=73

11. Lipska Agata             12+9+9+9+12+14=65

12. Marzec Dawid           9+12+12+14+7+9=63

13. Drzewiecki Jakub     7+7+9+9+9+9+9+9=61

14. Woźniak Jakub          6+9+9+9+9+7+9=58

15. Kozioł Wiktor             7+7+9+7+9+9+7+7=55

16. Mirosławski Bartosz               6+7+9+7+6+7+7=49

17. Wójtowicz Bartosz  7+6+7+7+6+9+6=48

18. Kubera Krystian           7+7+9+7+7+7=44

19.Wójcik Julia                  9+7+7=23

20. Jusiak Katarzyna       7+9=16

21. Bielecki Patryk                           14

22. Szypulski Michał          7+6=13

23-24. Rogala Hubert     12

             Słomka Artur       12

25. Grymuza Mikołaj     7

26. Zgierska Aleksandra                  6

 

Klasyfikacja „Open” po 9 turniejach

1. Sagan Jakub                                 20+20+20+20+20+20+16+20+16=140

2-3. Baran Robert                           15+16+15+16+18+18+20+18+15=121

        Jóźwiak Norbert                      18+18+18+18+15+16+14+15+18=121

4. Baranowski Mateusz                15+16+16+9+16+12+14+9+12=101

5. Drzewiecki Łukasz                      7+14+14+14+14+14+9+12+7=91

6. Warpas Błażej                             12+9+14+15+15+9+12=86

7. Jaszczuk Marcin                          9+14+12+14+6+16+14=85

8. Olek Krzysztof                             14+12+12+15+12+9+9=83

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

9. Powroźnik Przemysław           14+9+7+7+14+9+14+9=76

10. Wasil Bogdan                             9+14+12+9+12+9+6=71

11-12.Stachyra Joanna                  9+12+9+9+7+12+9=67

            Kubera Edyta                        7+9+9+9+12+9+12+7=67

13. Kowalik Jakub                           12+9+6+7+7+7+9=57

14-15. Jankowski Stanisław        9+9+7+6+9+9=49

           Kowalczyl Leszek                 9+6+6+7+6+9+6+4=49

16-17. Szostak Damian                  6+7+7+9+6+6+6=47

            Baranowski Mariusz           12+7+7+7+7+7=47

18-19. Nowak Kamil                       7+9+6+6+6+6+6+6=46

            Kowalczyk Bartosz              12+9+9+7+9=46

20-21. Dytłow Kamil                       7+7+6+6+6+6+6+6=44

            Serwin Andrzej                    6+6+7+6+6+7+6=44

22. Gregorowicz Miłosz                   6+7+6+6+6+4=35

23.Woźniak Jarosław                     18+14=32

24. Widyński Paweł                        6+6+6+7+4=29

25. Woźniak Kamil                          6+6+6+6+4=28

26. Wojciechowski Grzegorz         6+6+9+6=27

27. Orzeł Damian                            6+6+6+4=22

28. Litwiniuk Marcin                       20

29. Białek Ryszard                           6+7+6=19

30. Wardzyński Marian                 14

31-32. Dąbrowski Jan                    6+7=13

            Karpiński Michał                  6+7=13

35. Zalewski Wojciech                   6+6=12

36-39. Kudło Konrad                      7

            Tomasiak Tomasz              7

            Lipska Anna                        7

            Martin Mateusz                    7

40-47. Kaźmierski Patryk              6

            Maleszyk Tadeusz              6

            Białek Łukasz                      6

            Okoń Przemysław              6

            Barczak Mateusz                 6

            Stachyra Adrian                   6

            Caban Jakub                        6

           Wierzbicki Marek                 6

48. Kisielewicz Patryk                    4

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com