18,4 C
Lubartów
środa, 17 sierpnia, 2022

Klasyfikacja końcowa po 9 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja po 9 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 9 turniejach (do punktacji wliczone 7 najlepszych turniejów)

1. Pawłowski Rafał                         20+15+14+14+20+20+18=121

2. Kowalczyk Bartosz                     20+20+20+20+18+20=118

3. Wójtowicz Karolina                  16+16+16+16+18+18+14+16=116

4. Lipska Agata                                 15+15+18+15+18+16+12+12=109

5. Lipska Anna                                 18+18+20+18+16+16=106

6. Kozioł Wiktor                              14+12+14+15+15+14+14=98

7. Wójcik Julia                                14+14+15+9+16+15+15=98

8. Wójtowicz Bartosz                    14+9+12+14+12+14+12+12+14=92

9. Drzewiecki Jakub                       14+9+12+9+14+14+9+12=84

10. Kozioł Zuzanna                         9+12+9+9+12+12+12+9+9=75

11. Zgierska Aleksandra               12+9+9+9+12+14+9+9=74

12.Szalast Paulina                           9+9+9+9+9+9=54

13.Panasiuk Bartosz                       7+9+9+9+9=43

14. Mirosławski Bartosz               9+9+9=27

15. Nowak Kamil                             14+12=26

16. Woźniak Jakub                          12+12=24

Klasyfikacja  Open po 9 turniejach (do punktacji wliczone 7 najlepszych turniejów)

1.  Sagan Jakub                                 16+14+20+15+20+20+20+20=132

2. Baran Robert                               20+20+14+20+16+16+18+16+18=128

3. Kowalczyk Bartosz                     15+12+14+16+20+18+14+15+15=113

4. Drzewiecki Łukasz                     9+14+12+14+18+15+16+18+16=111

5. Pawłowski Andrzej                   12+15+16+18+9+14+14=98

6. Kowalik Jakub                             9+12+9+15+12+12+12+9+14=86

7. Jóźwiak Norbert                         14+18+14+15+14=75

8. Marzec Dawid                             7+7+9+12+9+12+9+12+12=75

9. Olek Krzysztof                             16+15+14+14+9=68

10. Wołowik Grzegorz                  7+7+9+9+9+9+12=62

11.  Jankowski Stanisław              6+7+9+9+9+6+12+9=60

12. Jaszczuk Marcin                        6+9+7+14+9+14=59

13. Serwin Andrzej                         6+6+7+7+7+7+9=49

14. Dytłow Kamil                             6+6+7+6+7+7+6+7+9=49

15. Kowalczyk Leszek                    4+6+6+7+7+6+6+7+7=46

16. Szostak Damian                      4+7+6+7+7+6+7=44

17. Lipska Anna                            6+9+9+9+9=42

18. Dąbrowski Jan                        6+7+7+6+7+7=40

19. Wójtowicz Karolina                 9+9+7+7+9=41

20. Powroźnik Przemysław         12+12+14=38

21. Baranowski Mateusz              14+9+9=32

22. Wójtowicz Bartosz                   6+6+7+6+6=31

23. Bielecki Patryk                          9+18=27

24. Zgierski Andrzej                       7+6+6+6=25

25. Bielecki Robert                         12+9=21

26. Wasil Bogdan                             9+12=21

27. Słomka Tomasz                        18=18

28. Warda Mateusz                        9+9=18

29. Romaniuk Rafał                        7+9=16

30. Zgierska Aleksandra              7+6=13

31. Lipska Agata                               7+6=13

32. Budzyński Artur                        6+7=13

33. Maleszyk Tadeusz                   6+6=12

34. Jędryszka Daniel                      12

35. Kubera Edyta                             4+6=10

36. Zalewski Wojciech                   7

37. Baranowski Mariusz                7

38. Słomka Artur                             6

39. Blichta Andrzej                         6

40. Borzęcki Damian                     6

41. Kozioł Wiktor                             6

42. Drzewiecki Jakub                     6

Po ośmiu zawodników z każdej kategorii awansowało do turniejów finałowych, które odbędą się w dniach 21.11.2017 r. (Open) i 28.11.2017 r. (Młodzież)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com