19,1 C
Lubartów
środa, 17 sierpnia, 2022

Klasyfikacja po 2 Pingpongowych wtorkach

Wyniki “Młodzież” po 2 turniejach

1. Drzewiecki Łukasz      20+20=40

2. Jaszczuk Marcin          18+18=36

3. Kowalczyk Bartosz     15+16=31

4. Borzęcki Damian         15+14=29

5. Lipska Anna                  14+9=23

6. Lipska Agata                 12+9=21

7. Wójtowicz Karolina      12+7=19

8. Nowak Kamil                 9+9=18

8. Pawłowski Rafał         9+9=18

10. Warpas Błażej                           17

11. Wójcik Julia                 9+7=16

12. Bielecki Patryk                          14

12. Drzewiecki Jakub     7+7=14

12. Kozioł Wiktor             7+7=14

 

12.Powroźnik Aleksandra            14

16. Wójtowicz Bartosz  7+6=13

 

17. Rogala Hubert                           12

17. Słomka Artur                             12

19. Marzec Dawid                            9

20. Jusiak Katarzyna                       7

21. Mirosławski Bartosz                 6

21. Woźniak Jakub                          6

21. Zgierska Aleksandra               6

Wyniki Open po 2 turniejach

1. Sagan Jakub                                20+20=40

2. Jóźwiak Norbert                         18+18=36

3.  Baran Robert                              15+16=31

3. Baranowski Mateusz                 15+16=31

5. Olek Krzysztof                             14+12=26

6. Powroźnik Przemyław             14+9=23

6. Wasil Bogdan                               9+14=23

8. Drzewiecki Łukasz                      7+14=21

8. Stachyra Joanna                         9+12=21

8. Warpas Błażej                             12+9=21

11. Jankowski Stanisław               9+9=18

12. Nowak Kamil                             7+9=16

13. Kowalczyl Leszek                     9+6=15

14. Dytłow Kamil                             7+7=14

15. Białek Ryszard                           6+7=13

16. Kowalczyk Bartosz                   12

17. Kubera Edyta                             7

17. Kudło Konrad                            7

17. Tomasiak Tomasz                    7

20. Gregorowicz Miłosz                   6

20. Kaźmierski Patryk                    6

20. Serwin Andrzej                         6

20.  Szostak Damian                       6

20. Woźniak Kamil                          6

 

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com