7,3 C
Lubartów
środa, 24 kwietnia, 2024

Klasyfikacja po 3 „Pingpongowych wtorkach”

Klasyfikacja po 3 Pingpongowych wtorkach

Wyniki “Młodzież” po 3 turniejach

1. Lipska Anna                                  18+18+20=56

2. Wójtowicz Karolina                    16+16+16=48

2. Lipska Agata                                 15+15+18=48

4. Pawłowski Rafał                         20+15=35

5. Kozioł Zuzanna                            9+12+9=30

6. Wójcik Julia                                   14+14=28

7. Mirosławski Bartosz                 9+9+9=27

8. Nowak Kamil                                14+12=26

9. Wójtowicz Bartosz                     7+6+12=25

10. Woźniak Jakub                          12+12=24

11. Drzewiecki Jakub                     14+9=23

12. Wójtowicz Bartosz                   14+9=23

13. Zgierska Aleksandra              12+9=21

14. Kowalczyk Bartosz                   20=20

15.Panasiuk Bartosz                       7+9=16

16. Kozioł Wiktor                             14

Wyniki Open po 3 turniejach

1. Baran Robert                               20+20+14=54

2.  Sagan Jakub                                 16+14+20=50

3. Pawłowski Andrzej                   12+15+16=43

4. Kowalczyk Bartosz                     15+12+14=41

5. Drzewiecki Łukasz                      9+14+12=35

6. Jóźwiak Norbert                         14+18=32

 

7. Olek Krzysztof                             16+15=31

8. Kowalik Jakub                              9+12+9=30

9. Bielecki Patryk                             9+18=27

10. Baranowski Mateusz              14+9=23

11. Marzec Dawid                           7+7+9=23

12.  Jankowski Stanisław              6+7+9=22

13. Jaszczuk Marcin                        6+9+7=22

14. Bielecki Robert                         12+9=21

15. Wasil Bogdan                             9+12=21

16. Dytłow Kamil                             6+6+7=19

17. Serwin Andrzej                         6+6+7=19

18. Słomka Tomasz                        18=18

19. Romaniuk Rafał                        7+9=16

20. Kowalczyk Leszek                    4+6+6=16

21. Wołowik Grzegorz                  7+7=14

22. Dąbrowski Jan                           6+7=13

23. Szostak Damian                        4+7=11

24. Kubera Edyta                             4+6=10

25. Warda Mateusz                        9=9

26. Baranowski Mariusz               7=7

27. Słomka Artur                             6

28. Blichta Andrzej                         6

29. Lipska Anna                            6

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com