-1,8 C
Lubartów
sobota, 4 lutego, 2023

Klasyfikacja po 4 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 4 turniejach

1. Lipska Anna                                  18+18+20+18=74

2. Wójtowicz Karolina                    16+16+16+16=64

3. Lipska Agata                                15+15+18+15=63

4. Pawłowski Rafał                         20+15+14=49

5. Kowalczyk Bartosz                     20+20=40

6. Kozioł Zuzanna                            9+12+9+9=39

7. Wójtowicz Bartosz                     7+6+12+14=39

8. Kozioł Wiktor                               14+12+9=35

9. Drzewiecki Jakub                       14+9+12=35

10. Zgierska Aleksandra                               12+9+9=30

11. Wójcik Julia                                14+14=28

12. Mirosławski Bartosz               9+9+9=27

13. Nowak Kamil                             14+12=26

14. Woźniak Jakub                          12+12=24

15.Panasiuk Bartosz                       7+9=16

Klasyfikacja  Open po 4 turniejach

1. Baran Robert                               20+20+14+20=74

2. Pawłowski Andrzej                   12+15+16+18=61

3. Kowalczyk Bartosz                     15+12+14+16=57

4.  Sagan Jakub                               16+14+20=50

5. Drzewiecki Łukasz                      9+14+12+14=49

6. Olek Krzysztof                             16+15+14=45

7. Kowalik Jakub                             9+12+9+15=45

8. Marzec Dawid                             7+7+9+12=35

9. Jóźwiak Norbert                         14+18=32

10.  Jankowski Stanisław              6+7+9+9=31

11. Bielecki Patryk                          9+18=27

12. Serwin Andrzej                         6+6+7+7=26

13. Dytłow Kamil                             6+6+7+6=25

14. Baranowski Mateusz              14+9=23

15. Kowalczyk Leszek                    4+6+6+7=23

16. Wołowik Grzegorz                  7+7+9=23

17. Jaszczuk Marcin                        6+9+7=22

18. Bielecki Robert                         12+9=21

19. Wasil Bogdan                             9+12=21

20. Dąbrowski Jan                           6+7+7=20

21. Słomka Tomasz                        18=18

22. Warda Mateusz                        9+9=18

23. Szostak Damian                        4+7+6=17

24. Romaniuk Rafał                        7+9=16

25. Powroźnik Przemysław         12

26. Kubera Edyta                            4+6=10

27. Wójtowicz Karolina                 9

28. Baranowski Mariusz               7

29. Zgierski Andrzej                       7

30. Słomka Artur                             6

31. Blichta Andrzej                         6

32. Lipska Anna                             6

33. Borzęcki Damian                     6

34. Wójtowicz Bartosz                   6

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com