test
18.9 C
Lubartów
niedziela, 14 lipca, 2024

Klasyfikacja po 4 Pingpongowych wtorkach

Wyniki “Młodzież” po 4 turniejach

1. Drzewiecki Łukasz      20+20+16+20=76

2. Kowalczyk Bartosz     15+16+18+15=64

3. Borzęcki Damian         15+14+14+14=57

4. Jaszczuk Marcin          18+18+18=54

5. Warpas Błażej              17+20+16=53

6. Lipska Anna                 14+9+14+14=51

7. Pawłowski Rafał         9+9+15+12=45

8. Wójtowicz Karolina    12+7+12+12=43

9. Lipska Agata                12+9+9+9=39

10. Drzewiecki Jakub     7+7+9+9=32

11. Kozioł Wiktor             7+7+9+7=30

12. Wójtowicz Bartosz  7+6+7+7=27

12. Wójtowicz Bartosz  7+6+7+7=27

12. Nowak Kamil              9+9+9=27

15. Marzec Dawid           9+12=21

16. Wójcik Julia                 9+7=16

16. Jusiak Katarzyna       7+9=16

18. Woźniak Jakub                          6+9=15

19. Bielecki Patryk                           14

19.Powroźnik Aleksandra              14

21. Mirosławski Bartosz                 6+7=13

22. Rogala Hubert                           12

22. Słomka Artur                             12

24. Kubera Krystian                        7

25. Zgierska Aleksandra               6

Wyniki Open po 4 turniejach

1. Sagan Jakub                               20+20+20+20=80

2. Jóźwiak Norbert                         18+18+18+18=72

3.  Baran Robert                              15+16+15+16=62

4. Baranowski Mateusz                 15+16+16+9=56

5. Warpas Błażej                             12+9+14+15=50

6. Drzewiecki Łukasz                      7+14+14+14=49

7. Wasil Bogdan                               9+14+12+9=44

8. Olek Krzysztof                             14+12+12=38

9. Powroźnik Przemyław                14+9+7+7=37

10. Jankowski Stanisław               9+9+7+6=31

11. Stachyra Joanna                       9+12+9=30

12. Kubera Edyta                             7+9+9=25

13. Jaszczuk Marcin                        9+14=23

14. Nowak Kamil                             7+9+6=22

15. Kowalik Jakub                           12+9=21

15. Kowalczyk Bartosz                   12+9=21

15. Kowalczyl Leszek                     9+6+6=21

18. Dytłow Kamil                             7+7+6=20

19. Białek Ryszard                           6+7+6=19

19. Gregorowicz Miłosz                  6+7+6=19

19. Serwin Andrzej                          6+6+7=19

22. Szostak Damian                        6+7=13

23. Baranowski Mariusz                12

24. Wojciechowski Grzegorz          6+6=12

24. Orzeł Damian                            6+6=12

24. Woźniak Kamil                          6+6=12

27. Kudło Konrad                            7

27. Tomasiak Tomasz                    7

27. Lipska Anna                               7

27. Martin Mateusz                           7

31. Dąbrowski Jan                           6

31. Kaźmierski Patryk                    6

31. Maleszyk Tadeusz                   6

31. Widyński Paweł                        6

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com