12,3 C
Lubartów
środa, 10 sierpnia, 2022

Klasyfikacja po 5 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja po 5 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 5 turniejach

1. Lipska Anna                                  18+18+20+18+16=90

2. Lipska Agata                                 15+15+18+15+18=81

3. Wójtowicz Karolina                   16+16+16+16=64

4. Pawłowski Rafał                         20+15+14+14=63

5. Wójtowicz Bartosz                     14+9+12+14+12=61

6. Kowalczyk Bartosz                     20+20+20=60

7. Kozioł Zuzanna                            9+12+9+9+12=51

8. Drzewiecki Jakub                       14+9+12+9=44

9. Wójcik Julia                                   14+14+15=43

10. Kozioł Wiktor                             14+12+14=40

11. Zgierska Aleksandra               12+9+9+9=39

12. Mirosławski Bartosz               9+9+9=27

13. Nowak Kamil                             14+12=26

14. Woźniak Jakub                          12+12=24

15. Wójtowicz Bartosz                   14+9=23

16.Szalast Paulina                           9+9+9=18

17.Panasiuk Bartosz                       7+9=16

Klasyfikacja  Open po 5 turniejach

1. Baran Robert                               20+20+14+20+16=90

2. Kowalczyk Bartosz                     15+12+14+16+20=77

3. Pawłowski Andrzej                   12+15+16+18+9=70

4. Drzewiecki Łukasz                      9+14+12+14+18=67

5.  Sagan Jakub                                 16+14+20+15=65

6. Olek Krzysztof                             16+15+14+14=59

7. Kowalik Jakub                              9+12+9+15+12=57

8. Marzec Dawid                             7+7+9+12+9=44

9. Jaszczuk Marcin                          6+9+7+14=36

10. Serwin Andrzej                         6+6+7+7+7=33

11. Dytłow Kamil                             6+6+7+6+7=32

11. Baranowski Mateusz              14+9+9=32

11. Jóźwiak Norbert                       14+18=32

11. Wołowik Grzegorz                  7+7+9+9=32

15.  Jankowski Stanisław              6+7+9+9=31

16. Kowalczyk Leszek                    4+6+6+7+7=30

17. Bielecki Patryk                          9+18=27

18. Dąbrowski Jan                           6+7+7+6=26

19. Szostak Damian                        4+7+6+7=24

19. Powroźnik Przemysław         12+12=24

21. Bielecki Robert                         12+9=21

21. Wasil Bogdan                             9+12=21

23. Słomka Tomasz                        18=18

23. Warda Mateusz                        9+9=18

25. Romaniuk Rafał                        7+9=16

26. Zgierski Andrzej                       7+6=13

27. Kubera Edyta                             4+6=10

28. Wójtowicz Karolina                 9

29. Baranowski Mariusz              7

30. Słomka Artur                             6

30. Blichta Andrzej                         6

30. Lipska Anna                              6

30. Borzęcki Damian                       6

30. Wójtowicz Bartosz                   6

30. Budzyński Artur                        6

30. Maleszyk Tadeusz                   6

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com