10,2 C
Lubartów
wtorek, 27 lutego, 2024

Klasyfikacja po 5 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 5 turniejach

1. Kowalczyk Bartosz     15+16+18+15+18=82

2. Drzewiecki Łukasz      20+20+16+20=76

3. Jaszczuk Marcin          18+18+18+20=74

4. Lipska Anna                  14+9+14+14+15=66

5. Pawłowski Rafał         9+9+15+12+16=61

6. Borzęcki Damian         15+14+14+14=57

7. Warpas Błażej              17+20+16=53

8. Lipska Agata                 12+9+9+9+12=51

9. Wójtowicz Karolina    12+7+12+12=43

10. Nowak Kamil              9+9+9+14=41

10. Drzewiecki Jakub     7+7+9+9+9=41

12. Kozioł Wiktor             7+7+9+7+9=39

13. Marzec Dawid           9+12+12=33

14. Wójtowicz Bartosz  7+6+7+7=27

15. Woźniak Jakub          6+9+9=24

16. Mirosławski Bartosz               6+7+9=22

17. Wójcik Julia                 9+7=16

17. Jusiak Katarzyna       7+9=16

19. Bielecki Patryk                           14

19.Powroźnik Aleksandra            14

19. Kubera Krystian           7+7=14

 

22. Rogala Hubert                           12

22. Słomka Artur                             12

24. Zgierska Aleksandra                 6

 

Wyniki Open po 5 turniejach

1. Sagan Jakub                                 20+20+20+20+20=100

2. Jóźwiak Norbert                         18+18+18+18+15=87

3.  Baran Robert                              15+16+15+16+18=80

4. Baranowski Mateusz                  15+16+16+9+16=72

5. Drzewiecki Łukasz                      7+14+14+14+14=63

6. Wasil Bogdan                               9+14+12+9+12=56

7. Powroźnik Przemyław             14+9+7+7+14=51

8. Warpas Błażej                             12+9+14+15=50

9. Jankowski Stanisław                 9+9+7+6+9=40

10. Stachyra Joanna                       9+12+9+9=39

11. Olek Krzysztof                           14+12+12=38

12. Jaszczuk Marcin                        9+14+12=35

13. Kubera Edyta                             7+9+9+9=34

14. Kowalczyk Bartosz                   12+9+9=30

15. Nowak Kamil                             7+9+6+6=28

15. Kowalczyl Leszek                     9+6+6+7=28

17. Kowalik Jakub                           12+9+6=27

18. Dytłow Kamil                             7+7+6+6=26

19. Serwin Andrzej                         6+6+7+6=25

20. Szostak Damian                        6+7+7=20

21. Białek Ryszard                           6+7+6=19

21. Gregorowicz Miłosz                  6+7+6=19

21. Baranowski Mariusz                12+7=19

24. Woźniak Kamil                          6+6+6=18

25. Widyński Paweł                        6+6=12

25. Wojciechowski Grzegorz      6+6=12

25. Orzeł Damian                            6+6=12

28. Kudło Konrad                            7

28. Tomasiak Tomasz                    7

28. Lipska Anna                               7

28. Martin Mateusz                           7

32. Dąbrowski Jan                           6

32. Kaźmierski Patryk                    6

32. Maleszyk Tadeusz                   6

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com