19,4 C
Lubartów
środa, 17 sierpnia, 2022

Klasyfikacja po 6 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 6 turniejach

1. Lipska Agata                                 15+15+18+15+18+16=97

2. Lipska Anna                                  18+18+20+18+16=90

3. Wójtowicz Karolina                   16+16+16+16+18=82

4. Kowalczyk Bartosz                     20+20+20+20=80

5. Wójtowicz Bartosz                     14+9+12+14+12+14=75

6. Pawłowski Rafał                         20+15+14+14=63

7. Kozioł Zuzanna                            9+12+9+9+12+12=63

8. Drzewiecki Jakub                       14+9+12+9+14=58

9. Kozioł Wiktor                               14+12+14+15=55

10. Wójcik Julia                                14+14+15+9=52

11. Zgierska Aleksandra                 12+9+9+9+12=51

12. Mirosławski Bartosz               9+9+9=27

13. Nowak Kamil                             14+12=26

14. Woźniak Jakub                          12+12=24

15. Wójtowicz Bartosz                   14+9=23

16.Szalast Paulina                           9+9+9=18

17.Panasiuk Bartosz                       7+9=16

Klasyfikacja  Open po 6 turniejach

1. Baran Robert                               20+20+14+20+16+16=106

2. Kowalczyk Bartosz                     15+12+14+16+20+18=95

3.  Sagan Jakub                             16+14+20+15+20=85

4. Pawłowski Andrzej                   12+15+16+18+9+14=84

5. Drzewiecki Łukasz                      9+14+12+14+18+15=82

6. Kowalik Jakub                              9+12+9+15+12+12=69

7. Olek Krzysztof                             16+15+14+14=59

8. Marzec Dawid                             7+7+9+12+9+12=56

9. Jóźwiak Norbert                         14+18+14=46

10. Jaszczuk Marcin                        6+9+7+14+9=45

11.  Jankowski Stanisław              6+7+9+9+9=40

12. Serwin Andrzej                         6+6+7+7+7+7=40

13. Dytłow Kamil                             6+6+7+6+7+7=39

14. Kowalczyk Leszek                    4+6+6+7+7+6=36

15. Baranowski Mateusz              14+9+9=32

16. Wołowik Grzegorz                  7+7+9+9=32

17. Szostak Damian                      4+7+6+7+7=31

18. Bielecki Patryk                          9+18=27

19. Dąbrowski Jan                           6+7+7+6=26

20. Powroźnik Przemysław         12+12=24

21. Bielecki Robert                         12+9=21

22. Wasil Bogdan                             9+12=21

23. Zgierski Andrzej                       7+6+6=19

24. Słomka Tomasz                        18=18

25. Warda Mateusz                        9+9=18

26. Wójtowicz Karolina                 9+9=18

27. Romaniuk Rafał                        7+9=16

28. Lipska Anna                              6+9=15

29. Wójtowicz Bartosz                   6+6=12

30. Kubera Edyta                             4+6=10

31. Baranowski Mariusz               7

32. Zgierska Aleksandra               7

33. Słomka Artur                             6

34. Blichta Andrzej                         6

35. Borzęcki Damian                       6

36. Budzyński Artur                        6

37. Maleszyk Tadeusz                   6

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com