9 C
Lubartów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Klasyfikacja po 6 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 5 turniejach

1-2. Drzewiecki Łukasz    20+20+16+20+18=94

        Jaszczuk Marcin       18+18+18+20+20=94

3-4. Lipska Anna              14+9+14+14+15+16=82

        Kowalczyk Bartosz 15+16+18+15+18=82

5. Pawłowski Rafał         9+9+15+12+16+14=75

6. Borzęcki Damian         15+14+14+14=57

7. Wójtowicz Karolina    12+7+12+12+12=55

8-9. Warpas Błażej          17+20+16=53

        Nowak Kamil             9+9+9+14+12=53

10. Lipska Agata               12+9+9+9+12=51

11. Drzewiecki Jakub     7+7+9+9+9+9=50

12. Kozioł Wiktor             7+7+9+7+9+9=48

13. Marzec Dawid           9+12+12+14=47

14.Powroźnik Aleksandra14+14+15=43

15. Woźniak Jakub          6+9+9+9=33

16. Mirosławski Bartosz  6+7+9+7=29

17. Wójtowicz Bartosz     7+6+7+7=27

18. Kubera Krystian           7+7+9=23

 

19-20. Wójcik Julia          9+7=16

             Jusiak Katarzyna 7+9=16

21. Bielecki Patryk           14

22-23. Rogala Hubert     12

             Słomka Artur       12

24. Szypulski Michał          7

25. Zgierska Aleksandra    6

Wyniki Open po 6 turniejach

1. Sagan Jakub                                 20+20+20+20+20+20=120

2. Jóźwiak Norbert                         18+18+18+18+15+16=103

3.  Baran Robert                              15+16+15+16+18+18=98

4. Baranowski Mateusz                  15+16+16+9+16+12=84

5. Drzewiecki Łukasz                      7+14+14+14+14+14=77

6. Wasil Bogdan                               9+14+12+9+12+9=65

7. Powroźnik Przemysław           14+9+7+7+14+9=60

8. Olek Krzysztof                             14+12+12+15=53

9. Warpas Błażej                             12+9+14+15=50

10. Jaszczuk Marcin                        9+14+12+14=49

11. Stachyra Joanna                       9+12+9+9+7=46

11. Kubera Edyta                             7+9+9+9+12=46

13. Jankowski Stanisław               9+9+7+6+9=40

14. Nowak Kamil                             7+9+6+6+6=34

14. Kowalczyl Leszek                     9+6+6+7+6=34

14. Kowalik Jakub                           12+9+6+7=34

17. Dytłow Kamil                             7+7+6+6+6=32

18. Serwin Andrzej                         6+6+7+6+6=31

19. Kowalczyk Bartosz                   12+9+9=30

20. Szostak Damian                        6+7+7+9=29

21. Baranowski Mariusz                 12+7+7=26

22. Gregorowicz Miłosz                 6+7+6+6=25

23. Wojciechowski Grzegorz           6+6+9=21

24. Białek Ryszard                           6+7+6=19

25. Woźniak Kamil                          6+6+6=18

25. Widyński Paweł                        6+6+6=18

27. Dąbrowski Jan                           6+7=13

28. Orzeł Damian                            6+6=12

29. Kudło Konrad                            7

29. Tomasiak Tomasz                    7

29. Lipska Anna                            7

29. Martin Mateusz                       7

33. Kaźmierski Patryk                    6

33. Maleszyk Tadeusz                   6

33. Białek Łukasz                           6

33. Zalewski Wojciech                   6

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com