14,2 C
Lubartów
środa, 10 sierpnia, 2022

Klasyfikacja po 7 Pingpongowych wtorkach

Klasyfikacja “Młodzież” po 7 turniejach

1. Wójtowicz Karolina                   16+16+16+16+18+18=100

2. Lipska Agata                                 15+15+18+15+18+16=97

3. Lipska Anna                                  18+18+20+18+16=90

4. Wójtowicz Bartosz                     14+9+12+14+12+14+12=87

5. Pawłowski Rafał                         20+15+14+14+20=83

6. Kowalczyk Bartosz                     20+20+20+20=80

7. Kozioł Zuzanna                            9+12+9+9+12+12+12=75

8. Drzewiecki Jakub                       14+9+12+9+14+14=72

9. Kozioł Wiktor                               14+12+14+15+15=70

10. Wójcik Julia                                14+14+15+9+16=68

11. Zgierska Aleksandra               12+9+9+9+12+14=65

12.Szalast Paulina                           9+9+9+9=27

13. Mirosławski Bartosz               9+9+9=27

14. Nowak Kamil                             14+12=26

15.Panasiuk Bartosz                       7+9+9=25

16. Woźniak Jakub                          12+12=24

17. Wójtowicz Bartosz                   14+9=23

Klasyfikacja  Open po 7 turniejach

1. Baran Robert                               20+20+14+20+16+16+18=124

2. Kowalczyk Bartosz                     15+12+14+16+20+18+14=109

3.  Sagan Jakub                                 16+14+20+15+20+20=105

4. Drzewiecki Łukasz                      9+14+12+14+18+15+16=98

5. Pawłowski Andrzej                   12+15+16+18+9+14=84

6. Kowalik Jakub                              9+12+9+15+12+12+12=81

7. Olek Krzysztof                             16+15+14+14+9=68

8. Marzec Dawid                             7+7+9+12+9+12+9=65

9. Jóźwiak Norbert                         14+18+14+15=61

10. Jaszczuk Marcin                        6+9+7+14+9+14=59

11.  Jankowski Stanisław              6+7+9+9+9+6=46

12. Dytłow Kamil                             6+6+7+6+7+7+6=45

13. Kowalczyk Leszek                    4+6+6+7+7+6+6=42

14. Wołowik Grzegorz                  7+7+9+9+9=41

15. Serwin Andrzej                         6+6+7+7+7+7=40

16. Baranowski Mateusz              14+9+9=32

17. Szostak Damian                        4+7+6+7+7=31

18. Bielecki Patryk                          9+18=27

19. Dąbrowski Jan                           6+7+7+6=26

20. Wójtowicz Karolina                 9+9+7=25

21. Zgierski Andrzej                       7+6+6+6=25

22. Lipska Anna                            6+9+9=24

23. Powroźnik Przemysław         12+12=24

24. Bielecki Robert                         12+9=21

25. Wasil Bogdan                             9+12=21

26. Wójtowicz Bartosz                   6+6+7=19

27. Słomka Tomasz                        18=18

28. Warda Mateusz                        9+9=18

29. Romaniuk Rafał                        7+9=16

30. Zgierska Aleksandra               7+6=13

31. Jędryszka Daniel                      12

32. Kubera Edyta                             4+6=10

33. Lipska Agata                               7

34. Zalewski Wojciech                   7

35. Baranowski Mariusz               7

36. Słomka Artur                             6

37. Blichta Andrzej                         6

38. Borzęcki Damian                       6

39. Budzyński Artur                        6

40. Maleszyk Tadeusz                   6

41. Kozioł Wiktor                             6

42. Drzewiecki Jakub                     6

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com