19,1 C
Lubartów
środa, 17 sierpnia, 2022

Klasyfikacja po 8 „Pingpongowych wtorkach”

Klasyfikacja “Młodzież” po 8 turniejach

1. Drzewiecki Łukasz      20+20+16+20+18+20+20=134

2.Jaszczuk Marcin           18+18+18+20+20+14+18=126

3. Kowalczyk Bartosz     15+16+18+15+18+18+15=115

4. Lipska Anna                  14+9+14+14+15+16+9+14=96     

5. Pawłowski Rafał         9+9+15+12+16+14+15+14=95

6. Warpas Błażej              16+20+16+16+16=84

7. Borzęcki Damian         15+14+14+14+12+12=81

8. Nowak Kamil                9+9+9+14+12+14+12=79

9. Wójtowicz Karolina    12+7+12+12+12+9+9=73

10. Powroźnik Aleksandra14+14+15+12+9=64

11. Marzec Dawid           9+12+12+14+7+9=63

12. Drzewiecki Jakub     7+7+9+9+9+9+9=59

13. Kozioł Wiktor             7+7+9+7+9+9+7+7=55

14. Lipska Agata               12+9+9+9+12=51

15. Woźniak Jakub          6+9+9+9+9+7=49

16. Mirosławski Bartosz  6+7+9+7+6+7=42

17. Wójtowicz Bartosz  7+6+7+7+6+9=42

18. Kubera Krystian           7+7+9+7+7=37

19.Wójcik Julia                  9+7+7=23

20. Jusiak Katarzyna       7+9=16

21. Bielecki Patryk                           14

22. Szypulski Michał          7+6=13

23-24. Rogala Hubert     12

             Słomka Artur       12

25. Zgierska Aleksandra                  6

Klasyfikacja Open po 8 turniejach

1. Sagan Jakub                                 20+20+20+20+20+20+16+20=140

2.  Baran Robert                              15+16+15+16+18+18+20+18=121

3. Jóźwiak Norbert                         18+18+18+18+15+16+14+15=118

4. Baranowski Mateusz                  15+16+16+9+16+12+14+9=98

5. Drzewiecki Łukasz                      7+14+14+14+14+14+9+12=89

6. Olek Krzysztof                             14+12+12+15+12+9=74

6. Warpas Błażej                             12+9+14+15+15+9=74

6. Powroźnik Przemysław           14+9+7+7+14+9+14=74

9. Wasil Bogdan                               9+14+12+9+12+9+6=71

9. Jaszczuk Marcin                          9+14+12+14+6+16=71

11. Stachyra Joanna                       9+12+9+9+7+12+9=67

11. Kubera Edyta                             7+9+9+9+12+9+12=67

13. Jankowski Stanisław               9+9+7+6+9+9=49

13. Kowalczyl Leszek                     9+6+6+7+6+9+6=49

15. Kowalik Jakub                           12+9+6+7+7+7=48

16. Nowak Kamil                             7+9+6+6+6+6+6=46

17. Dytłow Kamil                             7+7+6+6+6+6+6=44

18. Szostak Damian                        6+7+7+9+6+6=41

19. Baranowski Mariusz                12+7+7+7+7=40

20. Serwin Andrzej                         6+6+7+6+6+7=38

21. Kowalczyk Bartosz                   12+9+9+7=37

22.Woźniak Jarosław                     18+14=32

23. Gregorowicz Miłosz                  6+7+6+6+6=31

24. Widyński Paweł                        6+6+6+7=25

25. Woźniak Kamil                          6+6+6+6=24

26. Wojciechowski Grzegorz      6+6+9=21

27. Białek Ryszard                           6+7+6=19

28. Orzeł Damian                            6+6+6=18

29. Dąbrowski Jan                           6+7=13

30. Zalewski Wojciech                   6+6=12

31. Kudło Konrad                            7

31. Tomasiak Tomasz                    7

31. Lipska Anna                             7

31. Martin Mateusz                       7

35. Kaźmierski Patryk                    6

35. Maleszyk Tadeusz                   6

35. Białek Łukasz                           6

35. Okoń Przemysław                   6

35. Barczak Mateusz                      6

35. Karpiński Michał                       6

35. Stachyra Adrian                        6

42. Kisielewicz Patryk                    4

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com