9 C
sobota, 20 kwietnia, 2024

Kolejne zwycięstwo w 3. lidze

W środowy wieczór rozegrany został kolejny mecz o mistrzostwo 3. ligi mężczyzn pomiędzy gospodarzem MKS Lewart AGS II Lubartów, a drużyną gości MLKS Wola Sernicka. W drużynie gości wystąpili Jarosław Chodun, Bogdan Wasil, Jakub Kowalik, Robert Baran i Stanisław Jankowski. Lewart w składzie Konrad KUDŁO, Bartosz WÓJTOWICZ, Andrzej PAWŁOWSKI, Wiktor KOZIOŁ.

W pierwszych grach singlowych do stołu podeszli Konrad i Jarosław, w pięknym stylu zdobywamy pierwszy punkt. Na drugim Andrzej podejmował Jakuba i tu również mecz zakończył się w trzech setach dla zawodnika Lewartu. Zgoła odmienne pojedynki w drugim rozdaniu, tu oba zakończone porażką 1:3 Bartosza z Bogdanem i Wiktora z Robertem. Bardzo zacięty pojedynek miał miejsce w grze deblowej Wiktor/Bartosz przeciwko Bogdanowi/Jakubowi. Mecz zakończył się po pięciosetowej batalii, a ostatni set 11:9 dla gospodarzy. Wynik meczu po deblach 4:2 dla Lewartu.

Następna odsłona przynosi kolejne punkty, Konrad błyskawicznie wygrywa z Bogdanem, Andrzej natomiast zagrał swój najlepszy mecz i wygrywa w takim samym stosunku 3:0 z Robertem dorzucając 6. punkt na tablicy wyników i tym samym przed ostatnimi grami mieć już zapewnione zwycięstwo w meczu. Cieszy nas taki obraz, drużyna silnie zmotywowana zadziwia chyba sama siebie dokładając kolejne zwycięstwo i tym samym plasując się w czołówce stawki. Ostatnie pojedynki już na lekkim rozluźnieniu mimo szczerych chęci przegrane przez naszą młodzież. Wynik końcowy spotkania 6:4 dla MKS Lewart AGS II Lubartów, gratulacje!