test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Lewart 3:7 “Ósemka” Białystok w przedbarażach

We wtorkowy wieczór, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozegrany został pierwszy przedbarażowy pojedynek o prawo startu w barażach o 1 ligę pomiędzy zwycięzcami 2 ligi lubelskiej i 2 ligi podlaskiej mężczyzn. Na własnym terenie podejmowaliśmy drużynę UKS „Ósemka” Białystok, która przyjechała w składzie Piotr Zdziennicki, Kacper Perkowski, Rafał Marczykowski i Michał Jurczuk. Lewart reprezentowali Jakub SAGAN, Maksymilian KARCZMARZ, Norbert JÓŹWIAK, Mateusz JUREWICZ i Konrad KUDŁO.

Przy pełnej sali kibiców sędzia główny Marian SAGAN dokonał prezentacji obu drużyn, tym samym rozpoczął oficjalnie zmagania. Do stołu podeszli Jakub SAGAN, który zmierzyć się miał z liderem gości Piotrem Zdziennickim oraz Norbert JÓŹWIAK z Rafałem Marczykowskim. Oba mecze przyniosły pięciosetowe boje, jednak nie był to nasz dobry start, którym chcieliśmy zwiększyć swoje szanse w dwumeczu. Jakub niestety uległ 2:3, natomiast Norbert wyrywa zwycięstwo 3:2 dobrze grającemu dzisiaj Rafałowi. W kolejnej odsłonie Maks przegrywa po walce 0:3 z Michałem i niestety Mateusz w tym samym stosunku ulega Kacprowi. Wynik na tablicy 1:3 i do debli podchodzimy z lekkim niepokojem. Niestety oba z nich padają łupem drużyny gości i mecz wymyka się nam spod kontroli:(

Druga odsłona meczu zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu. Najpierw swój pojedynek pewnie wygrywa Jakub 3:1 z Michałem oraz po emocjonującej walce Norbert z Kacprem 3:2, przegrywając już 0:1 (8:10) „Józio” wyciąga drugiego i wygrywa trzeciego seta, zmieniając wynik na prowadzenie 2:1 i ostatecznie zwycięża. Maks w kolejnej grze z Piotrem niestety ulega 0:3, a Mateusz po zaciętej pięciosetowej walce 2:3 ulega Rafałowi, który zagrał jak z nut i w najważniejszym momencie nie mylił się w ogóle. Wynik pierwszego spotkania 3:7 dla UKS “Ósemka” Białystok.

Do meczu rewanżowego w dniu 22.05 o godz. 20:00 w Białymstoku pojedziemy bardzo zmotywowani odwróceniem losów tego dwumeczu, jednak o ten wynik nie będzie łatwo. Nie poddajemy się i zapraszamy do wspólnego kibicowania zarówno bezpośrednio na miejscu jak i śledzenia relacji na żywo na Fb.

Trzymajcie kciuki:)!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com