asd
28.5 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Lewart AGS Lubartów na 73-miejscu w Polsce.

Miło jest nam zakomunikować iż na 4209 klubów sportowych w kraju poddanych punktacji, nasze trio tekwondo – tenis stołowy – kolarstwo sklasyfikowane zostało na najwyższym w historii miescu jakim jest 73 lokata w Polsce.
Klasyfikacja ta zostala sporządzona przez Instytut Sportu w Warszawie w oparciu o wszystkie dyscypliny sportowe wśród grup młodzieżowych za miniony 2020rok. To wielka zasługa naszych szkoleniowców i zawodników oraz włodarzy naszego miasta, którzy postawili na sport, a dzięki niemu promocję Ziemi Lubartowskiej.
“Możemy być naprawdę dumni z osiągniętego wyniku i zajętego miejsca, co pokazuje, że jesteśmy liczącym się ośrodkiem szkoleniowym w kraju” -mówią zgodnie szkoleniowcy Jerzy Jedut oraz Jakub Sagan.
Dodatkowe wsparcie wniesie odradzające się kolarstwo, które w tym sezonie stanie się trzecia siłą w województwie.
Nie byłoby tak wysokiej lokaty dzięki sprawnemu planowaniu i zarządzaniu wydatkami., mierzeniem sił na zamiary, tak by zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik, a nie pozostawało w swerze obietnic. Lokata była by zapewne wyższa, ale od lat borykamy się z problemami lokalowymi starego drewnianego pawilonu. To właśnie o nim powstał program telewizyjny pt. “Mistrzowie Świata z Baraku” – dodają na koniec działacze zarządu MKS LEWART AGS LUBARTÓW.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com