test
23.4 C
Lubartów
czwartek, 11 lipca, 2024

Lewart II 5:5 Biała Podlaska

W środowy wieczór na własnym parkiecie rozegrany został pojedynek rewanżowy o mistrzostwo III Ligi Mężczyzn pomiędzy gospodarzami MKS Lewarta AGS II Lubartów, a drużyną gości UKS Baczyński Biała Podlaska. Lewart reprezentowali Bartosz WÓJTOWICZ, Wiktor KOZIOŁ, Maksymilian KARCZMARZ oraz Andrzej PAWŁOWSKI, goście natomiast przybyli w składzie Marian Wardzyński, Łukasz Naumiuk, Marcin Kroszczyński i Jarosław Nowosielski. 

Po pierwszej turze gier singlowych Lewart wygrywał 3:1. Deble nie były tego wieczoru naszą najmocniejszą stroną i padły w obu przypadkach łupem drużyny z Białej Podlaski. W kolejnej odsłonie gier singlowych Bartek i Wiktor przegrywają swoje gry z Łukaszem i Marianem. Ze stanu 3:1, wynik się odwrócił i to teraz Lewart musiał gonić wynik, by doprowadzić chociaż do remisu. 

Losy poojedynku spoczywały już tylko w rękach Maksymiliana i Andrzeja. Nie były to łatwe pojedynki, jednak gospodarze wykazali się większym spokojem i chwilę później mogliśmy cieszyć się z remisu z “wydartego” remisu. Wynik końcowy 5:5. 

Przybyłym gościom dziękujemy za walkę do samego końca, a kibicom za stały doping, który poniósł naszą drużynę do remisu. Gratulujemy!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com