test
35.2 C
Lubartów
czwartek, 11 lipca, 2024

Lider rozgrywek z miłą niespodzianką :)

XII. zmagania pt. “Pingpongowe Wtorki” to już przeszłość. Zagościła u nas tym razem “miejscowa” Rodzina WIDYŃSKICH – p. Janusz z synem Pawłem, którzy na co dzień reprezentują barwy silnego II  ligowego “Ogniwa” Chełm oraz Wojciech ZALEWSKI, dla którego czas wakacji nie jest również przeszkodą do udziału w mini turniejach.

Kończą się tym samym przygotowania do zbliżającego się nieubłaganie sezonu 2022/2023, gdzie starszą grupę wtorkowymi wieczorami w naszym BARAKU uzupełniała Klubowa młodzież i nie tylko. Od czerwca udało się nieprzerwalnie co wtorek zorganizować kilkanaście turniejów naszym Wtorkowym Zwyczajem 🙂

W finale 9-ty raz wystąpił Norbert JÓŹWIAK, naprzeciwko stołu w doskonałej formie, mimo ostatnich absencji turniejowych, drugi trener Andrzej PAWŁOWSKI. Józio w świetnym stylu, wygrywa już po raz 7, pokazując tym samym, że jest pewnym filarem Klubu w zbliżających się rozgrywkach ligowych. Robert BARAN kończy turniej na 3 miejscu, ulegając wyłącznie liderowi rozgrywek oraz dzięki świetnym co tygodniowym występom i słabszej dyspozycji w obecnym turnieju trenera Jakuba, wskakuje ponownie na 2-gą lokatę w klasyfikacji generalnej. Cieszy nas, że wakacje nie są przeszkodą do rywalizacji przy tenisowym stole, licznie meldując się w turniejach.

GRATULUJEMY wszystkim aktywnie spędzającym czas takiego wakacyjnego nastawienia:)! – BRAWO WY :)!

Już dzisiaj zapraszamy na ostatnią wakacyjną odsłonę turnieju “Pingpongowych Wtorków” oraz życzymy przy tym mile spędzonego wakacyjnego czasu na sportowo przy naszym tenisowym stole.

Do zobaczenia wkrótce w powiększonej już Rodzinie Lewartu – Gratulacje Norbert i Kasiu, życzymy ZDRÓWKA :)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com