test
18.9 C
Lubartów
niedziela, 14 lipca, 2024

Ligowe zwycięstwo i pierwsza porażka

Niedzielne popołudnie to ponowne zmagania ligowe, które na dobre zagościły w rozpisce tygodniowej Klubu. Nasza I drużyna w składzie Maksymilian KARCZMARZ, Bartosz WÓJTOWICZ, Konrad KUDŁO, Mateusz JUREWICZ i Jakub SAGAN udała się do Lublina, by rozegrać wyjazdowy mecz z ATS Akanza UMCS Lublin, z kolei II drużyna w składzie Wiktor KOZIOŁ, Michał i Błażej KUTA, Andrzej PAWŁOWSKI wyjechali nieco dalej do Niedźwicy Dużej, by rozegrać mecz z liderem rozgrywek 3. ligi mężczyzn i niemal murowanym kandydatem do wygrania zmagań ligowych na tym poziomie i awansu  na przyszły sezon do 2. ligi.

Drużyna Lewartu II mimo szczerych chęci i walki z zawodnikami Niedźwicy odnieśli po serii czterech wygranych z rzędu, pierwszą porażkę w 3. lidze z wynikiem 0:10. Mimo goryczy w postaci wyniku gratulujemy walki z doświadczonym rywalem. Z goła odmienne losy stały się udziałem naszych drugoligowców. Drużynie z pomocą po raz kolejny przybył Konrad, który jeszcze kilkanaście godzin wcześniej był poza granicą RP. Udając się do Lublina nie byliśmy pewni końcowego składu gospodarzy, stąd wzmocnienie było wskazane. Mecz okazał się dla naszej doświadczonej drużyny po raz kolejny pojedynkiem do jednej bramki z wynikiem 8:2 dla Lewartu. Na podkreślenie zasługuje postawa Maksymiliana, który zdobył swój pierwszy komplet punktów w 2. lidze tracąc zaledwie 1 seta z doświadczonym Filipem Grajewskim. Zwycięstwo w 2. i porażka w 3. lidze to weekendowy bilans naszych drużyn męskich.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sportowej postawy, chwilowo odpoczniemy od rozgrywek ligowych, na konto turniejów wojewódzkich:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com