test
18.5 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Listopadowe granie

Za nami już 9. turniej jesiennego cyklu „Pingpongowych Wtorków”. W lekko ospałych nastrojach, być może po wczorajszych odwiedzinach na grobach przystąpiliśmy do turnieju. Dziesięciu wspaniałych zgromadziło się, by w ostatnich chwilach potrenować grę na punkty. Witamy w turnieju kolejną uczestniczkę Dagmarę WIERZBICKĄ.

Ze względu na brak punktów, losowanie nie było przychylne dla Dagmary, gdyż w pierwszej rundzie trafiła na nr 1 cyklu N… – a nie napiszę na kogo, by się nie lansować (jak ktoś tu brzydko zasugerował xD). W pierwszym półfinale zmierzyli się Marek WIERZBICKI i Jakub Sagan. Dość pewnie wygrywa trener, mimo ładnych zagrań ze strony Marka. Na górze tabeli Norbert JÓŹWIAK stanął naprzeciwko Roberta BARANA. W czterosetowym spotkaniu lepszy tym razem okazał się Józio.

W meczu o trzecie miejsce zmierzyli się ze sobą Robert z Markiem. Po ponad półgodzinnym meczu w pięciosetowym pojedynku zwycięża Robert i staje na najniższym stopniu podium.

W finale 9. edycji wystąpili Norbert JÓŹWIAK i Jakub SAGAN. To już trzeci z rzędu pojedynek między tymi zawodnikami. Norbert głodny zwycięstw zarówno turniejowych jak i w lidze dzisiaj nie miał sobie równych, kończąc pojedynek w zaledwie trzech setach i umacniając się na pozycji lidera jeszcze bardziej.

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom i wtorkowym zwyczajem zapraszamy za tydzień na kolejną porcję sportowych emocji. Do zobaczenia!:)

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com