17,3 C
piątek, 29 marca, 2024

Maks Karczmarz wygrywa Vll edycję Grand Prix LZS

Pracowitą sobotę mieli nasi tenisiści. Większość, szczególnie tych młodszych wzięła dziś udział w Drużynowym Turnieju Uczniowskim w Łucce. Część zawodników wybrała udział w turnieju z cyklu Grand Prix LZS, który odbywał się w pobliskiej Woli Sernickiej. Bardzo dobrze zaprezentował się Maks Karczmarz, który grał można powiedzieć na własnym terenie. W swojej kategorii wiekowej wywalczył pierwsze miejsce. W grupie młodzików zagrał też Wiktor Kudło. Wśród seniorek w meczu finałowym zagrała Agata Lipska z Sylwią Pawlak. Agata pokazała w tym spotkaniu bardzo wysoką formę ulegając dopiero w piątym secie. Trzecie miejsce w turnieju zajęła Julka Wójcik, czwarte wywalczyła Ania Lipska, na piątym zakończyła zawody Karolina Wójtowicz. W dniu jutrzejszym rozgrywamy 4 mecze ligowe. 2 w Lubartowie i 2 na wyjeździe. Zapraszamy na godzinę 11:00 do pawilonu przy ulicy Krzywe Koło 34a gdzie jako pierwsi zagrają drugoligowcy z drużyną z Woli Osowińskiej.