7,3 C
środa, 24 kwietnia, 2024

Mateusz Baranowski Mistrzem Województwa Juniorów

Dwoje zawodników Lewartu Lubartów wzięło udział w  Mistrzostwach Województwa juniorek i juniorów rozegranych  w dniu 05.03.2016 roku we  Włodawie. W grze indywidualnej bezkonkurencyjnym okazał się Mateusz Baranowski. Podopieczny trenera Jakuba Sagana w drodze do tytułu Mistrza Województwa na 2016 rok pokonał kolejno trzech  byłych zawodników  Lewartu, którzy w tym sezonie  reprezentują barwy SMS Włodawa. W ćwierćfinale pokonał Kamila Hamziuka, w półfinale Sylwestra Włoszka  a w finale Arkadiusza Żuka. Mateusz zdobył jeszcze dwa medale: srebrny w grze mieszanej z Moniką Zdyb(SKTS Dwójka Kraśnik)  i brązowy z Maciejem Krasuckim (LUKS KŁOS Wola Skromowska). W zawodach wystąpiła także Ola Powroźnik, która indywidualnie zajęła miejsce 9-16, a w grze podwójnej z Aleksandrą Stachyrą (LUKS Stróża) miejsce 5-8. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Polski.